Bikini Małgosi Rozenek
Instagram
1/5
Bikini Małgosi Rozenek
Instagram

Bikini z hiszpańskim dekoltem i falbaną, wiązany dół, arktyczno-błękitny kolor. Która gwiazda pokazała się w tym szałowym kostiumie?

 

Zobacz też: Ta kobieta została wyrzucona z basenu. Jej kostium naprawdę był nieodpowiedni?

 

Lato to bezdyskusyjnie czas leniwych, beztroskich dni na plaży, spędzonych na opalaniu i kąpieli w morzu czy jeziorze. Naturalnie wakacje nad wodą wymagają odpowiedniego kostiumu. Pewna gwiazda postawiła na fenomenalny model w kontrastującym ze słoneczną pogodą, neonowo-arktycznym kolorze.

 

Zobacz też: Najmodniejszy kostium kąpielowy lata 2017? Ten, którego... nie widać

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby się dowiedzieć o kogo chodzi – oraz jaka jest marka i cena tego fenomenalnego kostiumu.

 

Więcej: Sprawdź jak kostiumy Victoria’s Secret wyglądają na prawdziwych kobietach!

 

2/5
Nowy kostium Małgosi Rozenek
Instagram

Oczywiście, że to Małgosia Rozenek! W końcu jeśli chodzi o kostiumy to naprawdę mało kto ma równie dobry gust, co perfekcyjna pani domu. Zdjęcie w nowym kostiumie gwiazda wstawiła wstawiła na swojego instagrama. Dodatkowe punkty stylowe za skoordynowane z Radkiem Majdanem okulary ;).

3/5
Kostiumy Małgosi Rozenek
Instagram

Gwiazda TVN ma naprawdę imponującą kolekcję zarówno bikini jak i kostiumów jednoczęściowych – i w każdym kroju wygląda fenomenalnie.

4/5
Bikini cold shoulder Sea Folly Małgosi Rozenek
Instagram

Czy to błękitne cudo to najlepsze bikini Małgosi jakie dane nam było oglądać? Szczerze mówiąc to chyba tak. Góra od bikini z hiszpańskim dekoltem i falbaną oraz wiązany dół w arktyczno-błękitnym kolorze wyglądają cudownie na tle mieniącego się w słońcu piasku.

5/5
Bikini cold shoulder Sea Folly, 579 zł

Kto sprzedaje takie kostiumy?  To projekt australijskiej marki Seafolly, jednego z najpopularniejszych brandów kostiumowych z krainy kangurów. Model, na który postawiła Małgosia nosi nazwę Havana, a jej kolor to iceberg. Oczywiście, taki fenomenalny kostium łączy się ze sporym wydatkiem. Góra i dół łącznie kosztują 579 zł!

Więcej na temat zgadnij kto to?