Małgorzata Socha w ciążowej stylizacji Małgorzata Socha w ciążowej stylizacji Małgorzata Socha w ciążowej stylizacji Małgorzata Socha w ciążowej stylizacji Małgorzata Socha w ciążowej stylizacji
Małgorzata Socha w ciążowej stylizacji
1/5
Małgorzata Socha w ciążowej stylizacji

 

W tym roku wśród gwiazd zapanował prawdziwy baby boom! Od księżnej Kate, Pippy Middleton czy Evy Longorii aż po Marinę, Edytę Pazurę i Weronikę Rosati, w 2018 roku panuje zdecydowany wyż demograficzny wśród gwiazdy.

 

Więcej: „To była nasza komedia dekady”. Małgorzata Socha świętuje 10. rocznicę ślubu!

 

Jedną ze sław, które w tym roku zdecydowały się na powiększenie rodziny jest Małgorzata Socha. W połowie marca aktorka potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka. Socha już po raz trzeci zostanie mamą dziewczynki. Aktorka wraz z mężem Krzysztofem Wiśniewskim mają już czteroletnią Zosię i urodzoną w zeszłym roku Basię.

 

Więcej: Małgorzata Socha w poruszających słowach pożegnała swojego ojca

 

Ale dla uwielbiającej modę Sochy ten okres to także dobra okazja żeby zadać szyku w ciążowej kreacji! Aktorkę sfotografowano na spacerze po Warszawie we wzorzystej sukience polskiej marki! Jakiej? Ile kosztowała? W naszej galerii dowiecie się wszystkiego co musicie wiedzieć!

 

Więcej: Wzruszające wyznanie Małgorzaty Sochy o nieuleczalnej chorobie ojca!

 

2/5
Małgorzata Socha w ciążowej stylizacji

 

Malgorzata Socha została sfotografowana na spacerze w Warszawie w stylizacji z lejącą sukienką w różowy, geometryczny nadruk. Jej tunikowa kiecka ma szarfę do przewiązania na szyi, szerokie, bufiaste rękawy i marszczenia na falbance, a uszyto ją z delikatnego, lejącego materiału.

 

3/5
Małgorzata Socha w ciążowej stylizacji

 

Ta wzorzysta sukienka o długości mini znacznie podkreśliła ciążowe krągłości aktorki. Co ciekawe, Małgorzata Socha znalazła ją w butiku polskiej marki Bunny The Star, a w dodatku była ona bardzo przeceniona!

 

4/5
Małgorzata Socha w ciążowej stylizacji

 

Model sukienki aktorki nosi nazwę Prina. Choć jej oryginalna cena wynosiła 700 zł, obecnie możecie ją kupić na letniej wyprzedaży polskiej marki – za całkiem atrakcyjne 350 zł. 

 

5/5
Małgorzata Socha w ciążowej stylizacji

 

Do swojej letniej stylizacji Małgorzata Socha dobrała wygodne, płaskie balerinki w cielistym kolorze oraz torebkę na ramię w kształcie półksiężyca w stylu popularnej w ciągu ostatnich sezonów Nile od Chloé. Jak się wam podoba jej ciążowy look?

 

Więcej na temat Małgorzata Socha