Małgorzata Rozenek w stylizacji na damę
Instagram
1/5
Małgorzata Rozenek w stylizacji na damę
Instagram

 

Od wczorajszych narodzin wciąż jeszcze nienazwanego synka księżnej Kate i księcia Williama, świat ogarnął szał na brytyjską rodzinę królewską. Media społecznościowe i portale (w tym także i nasz) zalewają skrawki informacji o nowym księciu i samopoczuciu księżnej – oraz oczywiście jej stroju.

 

Więcej: Rozenek-Majdan zaliczyła wpadkę? Fani: „Zamiast prowadzić Project Lady, powinna pani wziąć w nim udział"

 

Wszystko wskazuje na to, że gorączka royal baby dotarła także i do Paryża, w dodatku przez Warszawę. Małgorzata Rozenek – której paryskie zdjęcia na Instagramie od paru dni sprawiają, że czujemy ukłucie zazdrości – wrzuciła kolejną fotkę ze swojej wycieczki do Francji. Odziana w białe tiule i koronki oraz pozująca na tle szmpańskiego château gwiazda TVN wygląda na niej absolutnie adekwatnie do tytułu swojego show „Project Lady" – i wygląda przy tym bardzo księżno-Kate'owo.

 

Więcej: Małgorzata Rozenek-Majdan na kontrowersyjnej diecie. Czy powinna nadal chudnąć?

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się, co założyła. Uwaga, w tym płaszczu można się zakochać!

 

Więcej: Oto spodnie, dla których w tym sezonie porzucisz rurki. Jak one wydłużają nogi!

 

2/5
Małgorzata Rozenek w stylizacji na damę
Instagram

 

Czy to wyścigi w Ascot, a może letnia herbatka u królowej Elżbiety II? Otóż nie – to Małgorzata Rozenek, która w ramach wycieczki po Francji właśnie odwiedziła Szampanię w tej białej stylizacji z koronkowym trenczem, kombinezonem z prześwitami w okolicach dekoltu oraz eleganckim toczkiem.

 

3/5
Małgorzata Rozenek w stylizacji na damę
Instagram

 

Czy zakochaliście się już w tym uroczym, koronkowym płaszczu? Ta klasyczna sylwetka uwspółcześniona dzięki delikatnej, białej koronce to dzieło marki Pinko i możecie go kupić za 2320 zł.

 

4/5
Małgorzata Rozenek w stylizacji na damę
Instagram

 

Pod swoim koronkowym trenczem, Małgorzata Rozenek ma na sobie biały kombinezon z satynowej krepiny z okrągłym dekoltem i rękawami z delikatnej żorżety. Jest to propozycja na wiosnę/lato 18 włoskiej marki Marella i kosztuje 1047 zł. 

 

5/5
Małgorzata Rozenek z torebką Elisabetta Franchi
Instagram

 

Jakie dodatki najlepiej podkreślą look w stylu Lady Ascot? Ekscentryczny toczek to konieczność, a jeśli chodzi o torebkę, to wręcz musi być ona zgrabnym kuferkiem. Małgorzata Rozenek postawiła na pudroworóżowy model z czarnym brelokiem w kształcie buldoga od Elisabetty Franchi (1249 zł). Tres chic!

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek