Małgorzata Rozenek w czerni z torebką Dior

Dresy i torebka za 11 tysięcy złotych. Małgorzata Rozenek-Majdan prezentuje nowy zimowy look na 2021 rok

Małgorzata Rozenek w czerni z torebką Dior

Małgorzata Rozenek-Majdan należy do grona gwiazd, które nawet na spacer starannie wybierają stylizację. Ostatnio paparazzi przyłapali prowadzącą "Projekt Lady" na ulicach Warszawy w czarnym dresie i ciepłej czapce z pomponem. W przypadku Małgorzaty Rozenek nie zaskakuje fakt, że nawet do sportowej stylizacji wybiera modne markowe dodatki, które kosztują fortunę... Tylko spójrzcie na ten look!

Małgorzata Rozenek w sportowej stylizacji z torebką Diora za 11 tysięcy! 

Małgorzata Rozenek jest znana z tego, że przywiązuje ogromną wagę do swojego wyglądu. Bad hair day w jej wydaniu zdarza się zaskakująco rzadko, a nawet na codzienne wyjścia wybiera modne zestawy zgodne z aktualnymi trendami. Tak też było tym razem!

Gwiazda nowego filmu Patryka Vegi została przyłapana przez paparazzi w czarnym dresie, ale tym razem to dodatki zwracają największą uwagę. Małgorzata Rozenek wybrała się na spacer w modnych i ultra ciepłych butach Inuikii za 1 tys. zł. i z torebką Diora za 11 tys. zł. Ta stylizacja robi wrażenie! Wygląda na tak drogą?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne prezenty Henia. "Otoczony tyloma rzeczami nie będzie się niczym cieszyć"

Małgorzata Rozenek w czarnym dresie

Małgorzata Rozenek w czarnym dresie


Małgorzata Rozenek z torebka Dior za 11 tys zł

 

 

Więcej na temat Dior Małgorzata Rozenek-Majdan
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37