Małgorzata Rozenek w Paryżu Małgorzata Rozenek w Paryżu Małgorzata Rozenek w Paryżu Małgorzata Rozenek w Paryżu Małgorzata Rozenek w Paryżu
Małgorzata Rozenek w Paryżu
Instagram
Gdzie ją kupiła?
1/5
Małgorzata Rozenek w Paryżu
Instagram

 

Kiedy myślimy o Paryżu, do głowy natychmiast przychodzi obrazek eleganckiej Paryżanki, która wygląda szykownie, a zarazem nonszalancko. Bez względu na to, czy zgadzacie się ze stereotypem stolicy Francji jako najbardziej modnego miasta Europy (są chyba fajniejsze miejsca), nie da się ukryć, że będąc w Paryżu należy odpowiednio się ubrać.

 

Więcej: Małgorzata Rozenek na kontrowersyjenj diecie. Czy powinna nadal chudnąć?

 

Jak? Pozwólcie, że zademonstruje wam to Małgorzata Rozenek. Gwiazda programu „Iron Majdan" postanowiła wyskoczyć w miniony weekend na mały, paryski city break i podzieliła się z nami swoją stylizacją za pośrednictwem Instagrama. Na piknik na Polach Marsowych prezenterka TVN postanowiła założyć rozszerzane jeansy oraz koszulę, którą znajdziecie w pewnej popularnej sieciówce – w dodatku za niecałe 100 zł.

 

Więcej: Oto spodnie, dla których w tym sezonie porzucisz rurki. Jak one wydłużają nogi!

 

Zajrzjcie do naszej galerii żeby przyjrzeć się lepiej stylizacji Małgorzaty Rozenek.

 

Więcej: Małgorzata Rozenek-Majdan w stylowym looku z Zary. Marzymy o jej koszuli i spodniach

 

2/5
Małgorzata Rozenek w Paryżu
Instagram

 

Oto jak Małgorzata prezentowała się w miniony weekend na paryskich Polach Marsowych. Przyznajemy, że do doskonałego, paryskiego obrazka brakuje tu jedynie beretu, bagietki, deski serów i kieliszka rosé.

 

3/5
Małgorzata Rozenek w Paryżu
Instagram

 

Gwiazda w gwiazdy. To żadna tajemnica, że kiedy ma się niebieskie oczy, każdy odcień granatu doskonale je podkreśli. Małgorzata Rozenek postawiła na lejącą koszulę z klasycznym kołnierzem w nadruk w drobne gwiazdki (Mango, 89,90 zł).

 

4/5
Małgorzata Rozenek w Paryżu
Instagram

 

Swoją wzorzystą koszulę gwiazda TVN wpuściła w szerokie, granatowe jeansy. Stylizację dopełniły proste, czarne sandałki na obcasie (Reneé 79,99 zł) oraz błękitna, skórzana torebka z ozdobną, jedwabną apaszką owiniętą wokół rączki (Marella, 769 zł).

 

5/5
Małgorzata Rozenek w Paryżu
Instagram

 

W stolicy mody wielkie okulary przeciwsłoneczne to pozycja obowiązkowa. Małgorzata Rozenek kąpała się w paryskim słońcy w sztylkretowych oprawkach z błękitnymi, gradientowymi szkłami od Céline (1285 zł). Tres chic!

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek