Wiosenna stylizacja Małgorzaty Rozenek Wiosenna stylizacja Małgorzaty Rozenek Wiosenna stylizacja Małgorzaty Rozenek Wiosenna stylizacja Małgorzaty Rozenek Wiosenna stylizacja Małgorzaty Rozenek
Wiosenna stylizacja Małgorzaty Rozenek
Zapłaciłabyś tyle za te buty?
1/6
Wiosenna stylizacja Małgorzaty Rozenek


Kiedy pogoda drastycznie się ociepla, wielu z nas staje przed niejednym modowym dylematem. Wiosenna biel czy zimowa czerń? Długie spodnie czy szorty? Sweter czy t-shirt? Nie da się ukryć, że stylizacje na przełomie dwóch pór roku to nie lada wyzwanie.

 

Więcej: Małgorzata Rozenek-Majdan obcięła włosy na krótko?

 

Pozwólcie zatem, że Małgorzata Rozenek zademonstruje wam jak to robić. Gwiazda TVN została sfotografowana podczas rodzinnego spaceru w białej stylizacji, która jest wprost idealna na dni, w których w zasadzie nie jesteśmy pewni, czy to już wiosna czy jeszcze zima.

 

Więcej: Gładka i pełna blasku skóra Małgorzaty Rozenek-Majdan to zasługa...

 

Ale Małgorzata Rozenek nie byłaby Małgorzatą Rozenek gdyby w jej looku nie znalazły się zatrważająco drogie ciuchy prosto z wiosennych kolekcji projektantów. Co miała na sobie? Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby dowiedzieć się wszystkiego, co musicie wiedzieć.

 

Więcej: Renata Kaczoruk odpowiada na zarzuty Małgorzaty Rozenek-Majdan!

 

2/6
Wiosenna stylizacja Małgorzaty Rozenek

 

Małgorzata Rozenek została wczoraj sfotografowana na rodzinnym spacerze wraz z Radkiem oraz synami Tadziem i Stasiem. Musimy przyznać, że wszyscy kolektywnie prezentowali się bardzo stylowo.

 

3/6
Wiosenna stylizacja Małgorzaty Rozenek

 

Ale to look Małgorzaty zwrócił naszą uwagę. Jej białe sneakersy – czyli klasyk, który absolutnie wszyscy mogą nosić do absolutnie wszystkiego – to nie pierwsze-lepsze adidasy z sieciówki. Rozenek postawiła na designerskie „kicksy" polskiej marki Celebrity z masywną podeszwą i elegancką, nabijaną ćwiekami górą, których cena wynosi 1699 zł.

 

4/6
Wiosenna stylizacja Małgorzaty Rozenek

 

Uwaga – z uwagi na duże zainteresowanie (oczywiście w dużej mierze dzięki nam) torebką Nile, którą zdaje się że mają absolutnie wszyscy – Chloé postanowiło wyprodukować kolejną partię. Małgorzata Rozenek zgarnęła małą wersję w klasycznym brązie za 5750 zł.

 

5/6
Wiosenna stylizacja Małgorzaty Rozenek

 

A ponieważ kiedy jesteś gwiazdą (lub chcesz się tak poczuć), potrzebujesz okularów przeciwsłonecznych – Małgorzata miała na nosie okrągłe oprawki ze złotymi szkłami w lustrzanym finiszu Ray-Ban (640 zł).

 

6/6
Wiosenna stylizacja Małgorzaty Rozenek

 

Melanżowy kardigan z grubo dzierganej dzianiny Małgorzaty (Si-Mi) jest doskonały na te dni, w których nie jesteśmy pewni czy to już wiosna czy jeszcze zima. Co myślicie o jej stylizacji?

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek