Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
1/4
Małgorzata Rozenek


Błękit i róż do duet idealny. Jeśli wiosenne kolekcje marek takich jak Gucci, Kenzo, Versace, Marc Jacobs, Marni, Moschino czy Hermes nie są dla was wystarczającymi dowodami, że połączenie dwóch barw prezentuje się doskonale na absolutnie każdym – na taki właśnie look postawiła Małgorzata Rozenek.

 

Więcej: Uwielbiani i nienawidzeni. W czym tkwi fenomen Małgorzaty i Radosława Majdanów?

 

Ale ta historia ma nieoczekiwany zwrot akcji. Małgorzata – która wydaje się chodzić do osiedlowego w sukni od projektanta o czterocyfrowej cenie – miała na sobie garnitur z jednej z waszych ulubionych polskich sieciówek. Której? Ile kosztował? Jak wyglądał? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego, co musicie wiedzieć.

 

Więcej: „Nigdy w życiu nie odczuwałam tak swojego wieku”, czyli najlepsze teksty z Iron Majdan

 

2/4
Małgorzata Rozenek

 

Błękit i róż to duet idealny – na swój cukierkoworóżowy garnitur Małgorzata Rozenek narzuciła prosty, jednorzędowy płaszcz w uroczym odcieniu królewskiego błękitu (Simple, 1199 zł). Czy czujecie już wiosnę?

 

3/4
Małgorzata Rozenek

 

Ponieważ kiedy jesteś modna dwie torebki to zdecydowanie za mało – do swojego walcowatego kuferka Kazar (649 zł) Małgorzata dobrała drugi – znacznie mniejszy – walcowaty kuferek Kazar (499 zł). Połączenie fiołkowego fioletu z indygo to zawsze trafione połączenie – w tym przypadku gwiazda TVN mistrzowsko zestawiła ze sobą odcienie różu i błękitu i nawiązała do niego swoimi akcesoriami – oraz bladofioletowymi czółenkami.

 

4/4
Małgorzata Rozenek

 

Ale spotkaliśmy się tu po to żeby omówić jej niebieski garnitur. Kochani – jest to Reserved. Zarówno dwurzędowy żakiet z klasycznym kołnierzem (179,99 zł) jak i dopasowane spodnie ze średnim stanem Małgorzaty to dzieło Reserved – i obie te rzeczy są wciąż dostępne. Nie ma za co ;-).

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek