Czyżby Małgorzata Rozenek odkryła swój kolor? Podczas dzisiejszej prezentacji wiosennej ramówki TVN gwiazda „Azji Express" i „Projektu Lady" nie tylko pokazała swoje nowe show – nagrywany w ciągu ostatnich paru miesięcy wraz z Radkiem Majdanem program o przygodach dookoła świata „Iron Majdan" (niezliczone wyjazdy pary nagle zaczęły łączyć się w logiczną całość) – ale przede wszystkim zaprezentowała się w dwóch stylizacjach, które sprawiły, że mamy ochotę spróbować białego total looku.

 

Więcej: Premiera „Iron Majdan” coraz bliżej… Zdradzamy więcej szczegółów programu Małgorzaty i Radosława Majdanów!

 

Małgorzata Rozenek na ramówce TVN
East News

 

Zaczęło się klasycznie. Małgorzata wkroczyła na scenę wraz z Radkiem w minimalistycznym komplecie bluzki bez rękawów w kształcie walca (1200 zł) oraz pasujących, rozszerzanych spodniach szwedach z wysokimi, wywiniętymi nogawkami (890 zł). Jak już was informowaliśmy, za tym zestawem stoi Marlu i powstał on specjalnie na tę okazję.

 

Więcej: Czarny charakter polskiego show-biznesu czy ofiara medialnej nagonki? Oto osiem powodów, przez które Renata Kaczoruk musi walczyć z hejtem

 

Okazało się jednak, że to wcale nie koniec stylowych inspiracji od globtrotterskiej pary. Kilkanaście minut przed końcem oficjalnej części imprezy państwo Rozenek-Majdan nagle wymsknęli się z sali, aby na samym końcu prezentacji ukraść show swoim brawurowym gościnnym numerem odśpiewanym wraz z tajskim zespołem, z którym gwiazdorska para wystąpi w nowym programie.

 

Rozenek
East News

 

Więcej: Kuba Wojewódzki odpowiada na krtytyczne słowa Małgorzaty Rozenek-Majdan o Renacie Kaczoruk! Prezenterka nie pozostaje dłużna…

 

Na występ Małgorzata rozpuściła swoje blond fale – dosłownie i w przenośni. Delikatne sandałki zamieniła na ciężkie, nabite ćwiekami botki, a elegancki komplet zastąpiła plisowaną spódnicą mini z długim, drapowanym trenem marki Pinko, koszulową górą marki Marella. Do tego czarna ramoneska z Mango i biżuteria Zozo– i już wszyscy wiedzą, że mamy do czynienia ze sceniczną bestią.

 

Więcej: „To klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji’’. Małgorzata i Radosław Majdanowie ostro o udziale Renaty Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami’’!