Małgorzata Rozenek na lotnisku Małgorzata Rozenek na lotnisku Małgorzata Rozenek na lotnisku Małgorzata Rozenek na lotnisku
Małgorzata Rozenek na lotnisku
Jak już latać to tylko w najlepszych ciuchach!
1/5
Małgorzata Rozenek na lotnisku

 

Jak ubieracie się kiedy podróżujecie samolotem? Czy należycie raczej do grupy zwolenników wygody i na lotnisko wkraczacie w dresie i wygodnych snaekersach, czy raczej lubicie zadać szyku elegancką stylizacją?

 

Więcej: Małgorzata Rozenek-Majdan ostro o aborcji, in vitro i wierze!

 

Cóż, wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Rozenek znalazła właśnie sposób na pogodzenie ze sobą tych dwóch opcji. Gwiazda show „Iron Majdan" właśnie wrzuciła na swój Instagram fotkę, na której czeka na swój samolot w hali odlotów lotniska Chopina w Warszawie w wygodnej, a zarazem eleganckiej stylizacji. 

 

Więcej: Rozenek-Majdan, Górniak, Rubik, Herbuś... Gwiazdy nie mogą doczekać się lata!

 

Co ma na sobie? Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby się przekonać.

 

Więcej: „Nie mogłam się powstrzymać!” Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca się ciążą Magdy Mołek

 

2/5
Małgorzata Rozenek na lotnisku

 

Małgorzata Rozenek wrzuciła właśnie na Instagram swoją stylizację z hali odlotów warszawskiego lotniska Chopina.

 

3/5
Małgorzata Rozenek na lotnisku

 

Jej kraciaste, wielokolorowe spodnie (340 zł) oraz koszula z kontrastującymi mankietami (260 zł) to propozycje nowej polskiej marki Silky Mood.

 

4/5
Małgorzata Rozenek na lotnisku

 

Pod kątem uniwersalności i ponadczasowości nic nie przebije camelowego płaszcza. Na swoją podróż Małgorzata postawiła na klasyczny, dwurzędowy model z czarnymi guzikami od włoskiej marki Marella (1969 zł).

 

5/5

 

Klasycznie? Owszem. Nudno? Nic z tego! Prezenterka TVN wie, że nic tak nie podkręca eleganckiej stylizacji jak dodatki w sportowym stylu. Do swojej klasycznej stylizacji dobrała białe sneakersy z kolorowymi paskami (Gucci, 1915 zł / Vitkac), z kolei brązowa aktówka z nadrukiem skóry pytona (Coccinelle, 1849 zł) dodała jej lookowi nieco dyskretnego profesjonalizmu. Co myślicie o takim połączeniu?

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek