Małgorzata Rozenek w garniturze H&M i butach Ryłko
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo często prezentuje swoje stylizacje w mediach społecznościowych. Gwiazda doskonale łączy ubrania od znanych projektantów z tymi, które możemy znaleźć w topowych sieciówkach. Każda kolejna stylizacja spotyka się z ogromnym zainteresowaniem fanek, które chcą wiedzieć, gdzie Małgorzata Rozenek kupuje swoje ubrania. 

Ostatnia stylizacja z oversizowym garniturem to prawdziwy hit na Instagramie. Zobaczcie, gdzie i za ile kupimy garnitur w paski, który ma na sobie gwiazda!

Zobacz takżeMałgorzata Rozenek znów w ogniu krytyki. Internautka zarzuca jej, że nie zajmuje się dziećmi. Odpowiedziała!

1/4
Małgorzata Rozenek w garniturze H&M
Instagram

Garnitury damskie to prawdziwy hit już od kilku sezonów. Uwielbiają je gwiazdy, które często wybierają tę opcję jako alternatywę dla wieczorowych sukienek. Jednak garnitury możemy nosić zarówno w wersji eleganckiej, jak i casualowej. 

2/4
Spodnie H&M
Instagram

Małgorzata Rozenek tym razem postawiła na model dostępny w popularnej sieciówce. Oversizowy garnitur w paski kupimy w H&M. Marynarka i spodnie są dostępne osobno i każdy z tych elementów kosztuje po 129 zł.

3/4
Marynarka H&M
Instagram

Dwurzędowa marynarka doskonale sprawdzi się nie tylko do spodni od tego kompletu, ale również do jeansów, czy szortów. Idealnie komponuje się z dopasowanym body, jasną koszulką, a nawet cienkim swetrem. Tę ostatnią wersję wybrała gwiazda. 

4/4
Małgorzata Rozenek w garniturze H&M
Instagram

Fanki Małgorzaty Rozenek są zachwycone tą stylizacją, co wyrażają w komentarzach, pisząc:

Przepięknie 😍💞

Pięknie i elegancko

Cudowna jak zawsze 😍💪

Faktycznie gwiazda wygląda aż tak doskonale?

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek garnitur