Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan ogląda nowy dom w srebrnej kurtce za 1300 złotych

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan ostatnio ma sporo obowiązków na głowie. Gwiazda razem z mężem zdecydowała się zrezygnować z obecnego mieszkania i przeprowadzić się do większego domu. I właśnie podczas oglądania luksusowej willi, całą rodzinę przyłapali paparazzi. Dzięki temu możemy podziwiać też fantastyczny total look prowadzącej "Projekt Lady". Największe wrażenie robi kurtka, którą zaprojektowała sama Małgorzata Rozenek-Majdan. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zdradziła drugie imię synka. Jest udziwnione? Zaskoczy was ten wybór! 

Małgorzata Rozenek - Majdan ogląda nowy dom w kurtce własnego projektu

W życiu Małgorzaty Rozenek - Majdan i Radosława Majdana w ostatnich miesiącach dużo się dzieje. Narodziny Henia, nowe projekty zawodowe, a teraz wszystko wskazuje na to, że para niedługo pochwali się swoją nową, luksusową willą! Małżeństwo właśnie jest na etapie poszukiwań swojego wymarzonego gniazdka.

Rozglądają się z Radkiem za działką albo za willą z dużym ogrodem, żeby chłopcy mieli przestrzeń do zabawy – zdradza "Party" znajomy pary.

Nawet w natłoku obowiązków, Małgorzata Rozenek - Majdan nie zapomina o idealnych stylizacjach - zawsze wygląda perfekcyjnie. Ostatnio wszyscy zachwycali się jej hitowym swetrem, a tym razem w oczy rzuciła nam się fantastyczna kurtka gwiazdy. Zobaczcie sami, jak w niej wygląda!

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na model, który... sama zaprojektowała! Srebrna, długa, puchowa kurtka z kapturem to dzieło współpracy gwiazdy z marką Tiffi. Co ciekawe, płaszcz jest dwuczęściowy - dół kurtki jest odpinany, dlatego ten model sprawdzi się zarówno na chłodne jak i bardzo mroźne dni. W regularnej cenie płaszcz jest dostępny za dokładnie 1299,99 złotych. 

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek - Majdan zdecydowała się dobrać do swojej kosmicznej kurtki: śniegowce, obcisłe spodnie oraz długą bluzę i torebkę przewieszaną przez ramię - wszystko w kolorze czarnym. Całość stylizacji wykończona została beżową czapką z pomponem oraz grubymi skarpetami w tym samym kolorze. 

I jak Wam się podoba total look Małgorzaty Rozenek - Majdan? No i najważniejsze - czy skusilibyście się na kurtkę zaprojektowaną przez gwiazdę?

Małgorzata Rozenek-Majdan

 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59