Małgorzata Rozenek w garniturze

W takim wydaniu Małgorzaty Rozenek-Majdan jeszcze nie widzieliśmy. Ostatnio "Perfekcyjna Pani Domu" wybrała się na zakupy do jednego z ekskluzywnych butików. Celebrytka zaskoczyła fotoreporterów swoją stylizacją. Na chwilę każdy zapomniał o najnowszym aucie, którym celebrytka chwilę wcześniej pochwaliła się na Instagramie. 

Zobaczcie letnią stylizację Małgorzaty Rozenek-Majdan. Czy kolczyk na środku czoła to fajny dodatek? Tylko spójrzcie!

1/4
Małgorzata Rozenek-Majdan fioletowy garnitur idzie

Żona Radka Majdana postawiła na jasnofioletowy garnitur, który zapięła na jeden guzik. Celebrytka często wybiera ubrania w pastelowych kolorach, ponieważ są one nie tylko modne ale i dobrze w nim wygląda. Uwagę przykuwała "hinduska" biżuteria, którą przeczepiła 41-latka do czoła, tzw. bindi. Co dokładnie symbolizuje dodatek? 

Zobacz także: Majdan ostro reaguje na komentarz fanki Małgorzaty: "Ty sfrustrowana, zgorzkniała osobo" Poszło o synów gwiazdy!

 

2/4
Małgorzata Rozenek-Majdan z kolczykiem

W zależności od rejonu bindi na czole oznacza, co innego. Kobiety wyznające hinduizm uważają, że "czerwona kropka" chroni je przed mężem lub ojcem. Często kolczyk oznacza tez zamężną kobietę lub wprost przeciwnie - singielkę. Mówi się, że ma także chronić przed ubytkami energii. Współcześnie znak lub kolczyk używany jest jako ozdoba, więc nie ma żadnej mocy. 

3/4
Małgorzata Rozenek-Majdan fioletowy garnitur

Małgorzata na nogach miała adidasy, jednak w ręku trzymała szpilki. 41-latka bardzo lubi wysokie obcasy, ale dobrze, że wie, że stopy też muszą odpocząć.

 

4/4
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan, Radosław Majdan na aucie
Instagram

Kolczyk na środku czoła to nie jedyna zmiana u Małgorzaty Rozenek-Majdan. 41-latka wraz z ukochanym mężem mają nowe auto, którego cena zwala z nóg!

#szybcyiwściekli 😇 rozpoczynamy tydzień na pełnych obrotach 💪🏎 - podpisała fotografię Rozenek.

Cena Mercedes-Benz Klasa S S63 AMG Coupe robi piorunujące wrażenie. Jak wyliczył "Super Express" u  autoryzowanego dilera za auto należy zapłacić ponad 1 mln złotych. Co o tym myślicie?