Małgorzata Rozenek na wiosennej ramówce TVN 2021
ONS

Małgorzata Rozenek kusi opalenizną na wiosennej ramówce TVN 2021! Ale dół stylizacji to totalny szał!

Małgorzata Rozenek na wiosennej ramówce TVN 2021
ONS

Małgorzata Rozenek dopiero co wróciła z rajskich wakacji w Meksyku. Dziś na wiosennej ramówce TVN prezentuje swoją robiącą wrażenie opaleniznę! Nowa ramówka stacji obejmuje również jej nowy program "Rozenek cudnie chudnie", w którym gwiazda pokazuje jak wraca do formy po trzeciej ciąży. 

Jej dzisiejsza stylizacja pomimo mrozu za oknem jest naprawdę gorąca! Żona Radosława Majdana dostawiła na koszulę bez ramiączek z ogromnym dekoltem! Za to dół... Musicie to zobaczyć!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek po miesięcznych wakacjach udała się do salonu piękności! Zdecydowała się na kontrowersyjna kurtkę

Małgorzata Rozenek na wiosennej ramówce TVN

Małgorzata Rozenek na wiosennej ramówce TVN postawiła na elegancją stylizację w kolorach czerni i bieli. Odważna góra została połączona z mocnym i eleganckim dołem. Gwiazda TVN postawiła na wyrazisty oversize. Szerokie spodnie o eleganckim kroju zasłaniają buty, jednak podkreślają smukłość sylwetki. Ten element stylizacji połączyła z białą zwiewną bluzką z falbaną. 

Małgorzata Rozenek wyeksponowała dekolt oraz opaleniznę. Ostatnie tygodnie spędziła w końcu na Zanzibarze! Przy okazji prezentuje piękną sylwetkę potwierdzającą sukces programu "Rozenek cudnie chudnie". Powiedzielibyście, że 8 miesięcy temu została mamą? 

Małgorzata Rozenek postawiła na elegancję podczas wiosennej ramówki TVN. 

Małgorzata Rozenek na wiosennej ramówce TVN
East News

Nie każda kobieta odważyłaby się na tak mocny oversize w spodniach. A wy lubicie ten trend? 

Małgorzata Rozenek na wiosennej ramówce TVN
East News

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51