Czy istnieje coś takiego jak strój lub makijaż odpowiedni do wieku? Z sezonu na sezon moda zdaje się obśmiewać nasze wyobrażenia na temat tego, co przystoi nastolatce, a co dojrzałej kobiecie obsadzając w reklamie Mango 53-letnią redaktorkę mody i blogerkę Alyson Walsh, z kolei sytuacja, w której krem przeciwzmarszczkowy Diora reklamuje 25-letnia modelka Cara Delevigne słusznie wywołuje zdecydowany sprzeciw twittosfery. 

 

Krótko mówiąc, moda jednoznacznie wieści, że styl stosowny do wieku to iluzja. Dlatego na ten sam kostium kąpielowy postawiła właśnie 19-letnia Julia Wieniawa oraz 39-letnia Małgorzata Rozenek, udowadniając ostatecznie, że określenie „odpowiedni do wieku" w 2018 roku staje się wyświechtanym frazesem.

 

Więcej: Dubaj, Hiszpania i Warszawa… Gwiazdy pochwaliły się, gdzie spędzająmajówkę!

 

Julia Wieniawa nad wodospadem
Instagram

 

Julia Wieniawa wrzuciła wczoraj na swój Instagram wystylizowane na analogowe zdjęcie, na którym pozuje na tle wodospadu Fuentes del Algar w hiszpańskim Alicante. Na zdjęciu – które dotarło do 681 tysięcy jej followersów – nastoletnia aktorka ma na sobie jednoczęściowy kostium w kolorze głębokiego burgundu z mocno (bardzo mocno) wyciętymi plecami oraz ozdobnymi ramiączkami z falbanami podkreślającymi naturalne krągłości ciała. Jej odważny kostium to dzieło włoskiej marki La Reveche. Warto wsponieć, że 19-letniej aktorce „Kobiet Mafii" internauci zarzucają dodawanie sobie lat za pomocą makijażu i strojów.  

 

Więcej: Ile zarabia Julia Wieniawa? Ta kwota przyprawia o zawrót głowy!

 

Małgorzata Rozenek na plaży
Instagram

 

Małgorzata Rozenek – która często jest fotografowana w sukienkach, glanach czy sportowych sneakersach uchodzących za młodzieżowe – również postanowiła spędzić majówkę na małych zagranicznych wakacjach z rodziną w swoim ulubionym Dubaju. Jej 665 tysięcy instagramowych obserwujących mogło podziwiać wczoraj jej portret z arabskiej plaży, na którym gwiazda TVN również ma na sobie ten sam krwistoczerwony kostium co Julia Wieniawa. Rozenek dobrała do niego kolorowe sandałki portugalskiej marki Alameda Turquesa, która parę sezonów temu wylansowała modę na opatrzone barwnymi pomponami obuwie. Model, który wybrała Rozenek kosztuje 1189 zł.

 

Więcej: Małgorzata Rozenek-Majdan ostro o aborcji, in vitro i wierze!

 

Kostium kąpielowy La Reveche, 995 zł / Moliera 2
Mat. prasowe

 

Rzeczony jednoczęściowy kostium La Reveche  możecie dorwać w warszawskim butiku Moliera 2 – gdzie zapewne zakupiły go obie panie – w cenie 995 zł. Której z nich waszym zdaniem bardziej pasuje?