Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek
East News

 

To nie jest sezon dla szarych myszek! Na jesień/zimę 17 cała masa projektantów postawiła na maksymalistyczne podejście do krojów (im większe ramiona, tym lepiej), materiałów czy stylizacji. No i oczywiście do butów! Upierzone, obszyte futrem bądź delikatnym puszkiem sandałki na wysokim obcasie czy słupku, które wywołują skojarzenia z latami 20. i przydymionym klubem z charlestonem nie tylko opanowały wybiegi, ale swoim nieodpartym urokiem podbiły serca influencerek i gwiazd.

 

Więcej: Rozenek w najbrzydszych butach sezonu? Ale to te spodnie wywołały prawdziwy szum w mediach

 

Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek
East News

 

Trend na retro buduarowe sandałki spodobał się Małgorzacie Rozenek i Agnieszce Woźniak-Starak. Żona Radka Majdana wybrała futrzane sandałki włoskiej marki Elisabetta Franchi za 2100 zł. Zamszowy, pudroworóżowy obcas, delikatne wiązanie wokół kostki, mięciutkie, futerkowe obszycie na czubkach, odkryte palce i ta bajeczna, cekinowa aplikacja połyskująca złotem! Musicie przyznać, że te sandałki są wprost idealne do jej stylizacji w stylu retro!

 

Więcej: Rozenek, Siwiec i Lewandowska noszą... najwygodniejsze buty świata

 

Futrzane sandałki Miu Miu i Elisabetta Franchi
Mat. prasowe

 

Ale Agnieszka Woźniak-Starak wyglądała równie olśniewająco, kiedy premierę serialu „Diagnoza" poprowadziła w zmysłowej, czarnej sukience, która była tylko tłem dla jej superodjechanych sandałków od Miu Miu (2800 zł) na masywnym słupku. Te obszyte różowym moherem, eko futrem i sztucznymi perłami obcasy to dokładnie ta mieszanka luksusu, kiczu i retro-buduarowej estetyki, na którą tego sezonu postawiło tak wielu projektantów.

 

Więcej: Agnieszka Woźniak-Starak w jagodowych ustach. Hit czy kit?

 

Te dwie pary butów mają parę wspólnych mianowników! Po pierwsze, obie pochodzą z kolekcji na jesień/zimę 17 włoskich projektantów (Miu Miu u Woźniak-Starak i Elisabetta Franchi u Rozenek), obie mają także pudroworóżowy kolor i romantyczne zdobienie futerkiem czy olśniewające aplikacje. Ale czyje sandałki są waszym zdaniem ładniejsze? Głosujcie w nasyzm pojedynku!

 

Więcej: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się bez makijaży – fani nie kryją... zaskoczenia!