Małgorzata Kożuchowska w błekitnej marynarce

Małgorzata Kożuchowska od lat uchodzi w naszym kraju za ikonę mody. Gwiazda ma doskonałe wyczucie stylu i świetnie wykorzystuje aktualne trendy w codziennych stylizacjach. Tym razem jednak to nie stylizacja zwraca największą uwagę, ale dodatki, a w szczególności torebka. Gwiazda wybrała stylową torebkę oplecioną siatką, która jest prawdziwym hitem w tym sezonie. 

Model, który wybrała gwiazda kosztuje 1 900 zł, a nam udało się znaleźć bardzo podobną torebkę aż 10 razy taniej. Zobaczcie, gdzie!

Zobacz takżeMałgorzata Kożuchowska zdecydowała się na kolejną metamorfozę! Aktorka pochwaliła się nową fryzurą

1/3
Małgorzata Kożuchowska torebka koszyk

Gwiazda w ostatnim czasie zaskakuje metamorfozami. Aktorka zmieniła fryzurę i zaczęła zapuszczać włosy. Ta zmiana spotkała się z krytyką części jej fanów, którzy w komentarzach pod jej nowymi zdjęciami na Instagramie prosili, aby wróciła do krótkich włosów. Okazuje się, że zmiany dotyczą nie tylko fryzury, ale również stylu gwiazdy serialu "Rodzinka.pl". W ostatnim czasie aktorka zdecydowanie chętniej wybiera spodnie i marynarki niż tak jak dotychczas sukienki.

2/3
Małgorzata Kożuchowska nowa fryzura

Ostatnia stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej to zestaw inspirowany latami 60. Złożyły się na niego dwurzędowa marynarka, szerokie spodnie i modna torebka Moreau z brązowej skóry opleciona siatką marki STAUD, która kosztuje prawie 1 900 zł. Okazuje się, że niemal identyczny model znajdziemy w jednej z topowych sieciówek! 

3/3
Torebka za 1900 i torebka Mango cena 199 zł
Mat. prasowe

Brązową torebkę z siatką na zewnątrz znajdziemy w sklepie Mango. Jej cena to 199 zł, a co za tym idzie jej zakup nie zrujnuje nam portfela. Ten model idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie letnich stylizacji. Pasuje on zarówno do białych spodni, zwiewnych sukienek, a nawet jako uzupełnienie małej czarnej, jeśli wybieramy się na randkę. 

 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska Mango