Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska w Sopocie Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska w Sopocie Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
1/7
Małgorzata Kożuchowska

 

No więc spodnie o długości do ziemi, z rozszerzanymi nogawkami, które kojarzą się z latami 70., w dodatku o bardzo wysokim stanie oraz prasowane w charakterystyczny kant. Brzmi jak koszmar każdej niewysokiej dziewczyny? Niekoniecznie, jeśli będziecie je nosić jak Małgorzata Kożuchowska.

 

Więcej: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA Z WYGOLONĄ GŁOWĄ I... CZARNYMI WŁOSAMI! DOBRA ZMIANA?

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć jej stylizację!

 

Więcej: TYLKO DROGIE MARKI? NIE! MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA ZACHWYCA W SUKIENCE Z ZARY

 

2/7
Małgorzata Kożuchowska w Sopocie
East News

 

Małgorzata Kożuchowska nie boi się oversize'owych fasonów i zabawy sylwetką. Aktorkę – która po diametralnej zmianie koloru włosów na dramatyczną czerń do roli w nowym filmie Patryk Vegi niedawno wróciła do swojego platynowego blondu – właśnie sfotografowano w prostej stylizacji, w której połączyła szerokie spodnie w kant w delikatnym odcieniu brzoskwiniowego różu oraz błękitną koszulę w pionowe paski.

 

Więcej: KOŻUCHOWSKA I STECZKOWSKA W TAKICH SAMYCH KOZAKACH! TO NIE LUKSUSOWA MARKA, A... DEE ZEE

 

3/7
Małgorzata Kożuchowska

 

Chociaż ten fason spodni zazwyczaj jest uznawany za znacznie bardziej przyjazny wyższym kobietom, Kożuchowska wciąż wygląda w nich zgrabnie. Aktorka – która mierzy sobie okrągłe 170 cm – pojechała do Sopotu aby wziąć udział w Festiwalu Teatru Polskiego i Teatru Telewizji Polskiej Dwa Teatry organizowanego przez telewizję TVP. 

 

Więcej: GWIAZDY NA POKAZIE ŁUKASZA JEMIOŁA. MUSICIE ZOBACZYĆ BUTY NATALII SIWIEC I MAŁGOSI KOŻUCHOWSKIEJ!

 

4/7
Małgorzata Kożuchowska w Sopocie
East News

 

Zwróćcie uwagę na to, że aktorka włożyła swoją koszulę w spodnie, dzięki czemu jej talia jest znacznie bardziej zaznaczona. Z kolei rozpięte górne guziki oraz podwinięte rękawy koszuli nadają całej sylwetce lekkości. 

 

5/7
Małgorzata Kożuchowska

 

Nogawki spodni sięgają aż do ziemi, dzięki czemu aktorka mogła „przemycić" pod nimi sandałki na wysokim obcasie.

 

6/7
Małgorzata Kożuchowska

 

Stylizacja Kożuchowskiej zyskuje na lekkości za sprawą delikatnych, falujących na wietrze nogawek spodni. Przy takich szerokich spodniach pamiętajcie, żeby stawiać na delikatne tkaniny takie jak len czy jedwab. Z kolei w sieciówkach szukajcie mieszanek bawełny z domieszką wiskozy.

 

7/7
Małgorzata Kożuchowska w Sopocie
East News

 

Do swojej letniej stylizacji Kożuchowska dobrała swoją ulubioną torbę Nile od Chloé (ok. 6400 zł / chloe.com) oraz czarne oprawki „wayfarery". Czy aktorka przekonała was do szerokich spodni?

 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska