Małgorzata Kożuchowska w dzwonach od Sonii Rykiel
ONS.pl
1/5
Małgorzata Kożuchowska w dzwonach od Sonii Rykiel
ONS.pl

 

Czy istnieje fason jeansów, którego byście nigdy, przenigdy nie założyli? Choć nie da się ukryć, że ubrania są szyte dla ludzi, istnieją spodnie skrojone tak, że serio nie jesteśmy pewni czy ktokolwiek wygląda w nich dobrze. 

 

Więcej: Dziś Małgorzata Kożuchowska kończy 47 lat! Tego o jej życiu możesz nie wiedzieć!

 

Przykład? Jeansy amerykańskiej marki JNCO, kontrowersyjne spodnie typu palazzo, plastikowe jeansy z Top Shopa lub dzwony, które właśnie założyła Małgorzata Kożuchowska.

 

Więcej: Kożuchowska szczerze o małżeństwie: „On jest prezydentem. Ja premierem”

 

Tak, dobrze przeczytaliście. Choć w latach 90. nosili je absolutnie wszyscy, w dzisiejszej codziennej modzie dzwony wypadły z obiegu, ustępując miejsca znacznie bardziej uniwersalnym, podkreślającym nogi rurkom.  

 

Więcej: Tak pozowała nam przed laty. Małgorzata Kożuchowska w sesjach VIVY! 

 

Ale stylowe eksperymenty są zawsze mile widziane. Małgorzata Kożuchowska pojawiła się w Krakowie na festiwalu filmowym Off Camera w dzwonach od projektanta, które – w zależności od reszty stroju – mogły albo wyglądać olśniewająco, albo zniekształcić figurę.

 

Więcej: Małgorzata Kożuchowska padłaofiarą mobbingu? „Ktoś traktował mnie w sposób niedopuszczalny’’

 

Jak wyglądała – i ile zapłaciła za swoje designerskie dzwony? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby się przekonać.

 

Więcej: Małgorzata Kożuchowska traci kolejny serial. Co dalej z jej karierą?

 

2/5
Małgorzata Kożuchowska w dzwonach od Sonii Rykiel
ONS.pl

 

Dzwony nie cieszą się ostatnio dobrą passą. Ale to nie przeszkadza projektantom w pokazywaniu coraz to nowych interpretacji tego klasyka lat 70. Małgorzata Kożuchowska postawiła na mały stylowy eksperyment.

 

3/5
Małgorzata Kożuchowska w dzwonach od Sonii Rykiel
ONS.pl

 

Aktorka pojawiła się na festiwalu filmowym w błękitnych dzwonach o wysokim stanie zapinanych na guziki. Jej szerokie spodnie były ozdobione frędzlami zarówno w dolnej części nogawki, jak i przy lamówce kieszeni. Kożuchowska połączyła je z lejącą bluzką w nadruk w drobne serduszka z dekoltem w serek i bufiastymi rękawami. Spodnie Małgorzaty to dzieło Sonii Rykiel z kolekcji wiosna/lato 18. Kosztują one 1249 zł i wciąż możecie je kupić. 

 

 

4/5
Małgorzata Kożuchowska w dzwonach od Sonii Rykiel
ONS.pl

 

W spodniach Małgorzaty dużo się dzieje. Dlatego akcesoria, na które postawiła aktorka są w miarę stonowane. Aktorka dobrała do nich czerwone sandałki oraz popularną wśród blogerek torebkę Nile od Chloe za 4679 zł.

 

5/5
Małgorzata Kożuchowska w dzwonach od Sonii Rykiel
ONS.pl

 

Poza swoją jeansową stylizacją, podczas festiwalu Małgorzata zaprezentowała światu także zupełnie nową fryzurę. Ostrzyżona na asymetrycznego pazia aktorka miała przedziałek z boku i platynową, mocno wycieniowaną grzywkę z przodu. Czy uważacie, że jej nowy look to korzystna zmiana?

 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska