Małgorzata Kożuchowska w czarnym body Undress Code

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę i zaprezentowała nowy seksowny look. Fani: "Pięknie i młodo"

Małgorzata Kożuchowska w czarnym body Undress Code

Wychodzenie z domów jest nadal mocno ograniczone, ale nic nie stoi na przeszkodzie by we własnym domu poczuć się jak gwiazda. Z tego założenia wychodzi Małgorzata Kożuchowska, która postanowiła zaprezentować fanom swoją nową stylizacją i... nową fryzurę. Kożuchowska zapuszcza włosy i obecnie stawia na klasycznego boba. Co z jej lookiem? Gwiazda założyła piękne czarne body marki Undress Code, które zestawiła z kolorową spódniczką mini i... kolorowymi skarpetkami z Myszką Mickey. Ciekawe połączenie!

Jak nosić body? Zainspiruj się Małgorzatą Kożuchowską

Jak nosić body? Możliwości jest wiele! Klasyczne czarne body to zmysłowy dodatek do damskiej garderoby, z którego można tworzyć bardzo kobiecie stylizacje. Obcisły strój jednoczęściowy może zastąpić zwykły top, a nawet elegancką koszulę. Body damskie doskonale komponuje się z ołówkową spódnicą, spodniami z wysokim stanem oraz żakietem.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska w hitowej kurtce. Niemal identyczną kupisz za 200 zł na wyprzedaży

Małgorzata Kożuchowska w czarnym body Undress Code wygląda niezwykle seksownie. Model, który widzicie poniżej, kosztuje 290 złotych. Wykonany jest z czarnego aksamitu i pięknie podkreśla dekolt.

Małgorzata Kożuchowska w czarnym body Undress Code

Jak oceniacie look Kożuchowskiej?

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43