Instagram
1/4
Instagram

 

Małgorzata Kożuchowska uchodzi za ikonę mody. Jej stylizacje są zawsze bardzo przemyślane i pasują do danej okazji. Zazwyczaj aktorka stawia na eleganckie sukienki lub garnitury, które podkreślają jej kobiece kształty. Na co dzień jednak gwiazda ceni sobie wygodę. Szczególnie wtedy, gdy spędza czas z synkiem. Małgorzata Kożuchowska postanowiła zabrać go ostatnio do Zakopanego, gdzie całą rodziną spędzali święta. Gwiazda "Rodzinki.pl" pochwaliła się zdjęciem z tego wypadu. Naszą uwagę zwróciła jej niezwykle modna, luźna stylizacja. Małgorzata Kożuchowska postawiła na bluzę polskiej marki. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się, gdzie i za ile możecie ją kupić! 

 

 

 

POLECAMY: Gwiazdy pokochały bluzy tej polskiej marki. Ale to nie wszystko! T-shirty, szlafroki, dresy... Pokochasz ten styl!

2/4
Mat. prasowe

 

Małgorzata Kożuchowska postawiła na bluzę z kapturem polskiej marki PLNY LALA. Pochodzi ona z najnowszej, limitowanej kolekcji PLNY LALA x SPONGEBOB, która powstała ze współpracy brandu z kanałem Nickelodeon Polska. Motywem przewodnim jest w niej sympatyczny stworek z dobrze znanej wszystkim kreskówki. W skład kolekcji PLNY LALA x SPONGEBOB wchodzą nie tylko oversize'owe bluzy, które pokochała Małgorzata Kożuchowska. Są to również dresy, sukienki, t-shirty, a nawet bielizna. Ile kosztują te rzeczy i gdzie można je kupić? Zobaczcie kolejny slajd! 

3/4
Mat. prasowe

 

Ubrania PLNY LALA z sympatycznym stworkiem z kreskówki możecie kupić w pop-up store PLNY LALA przy ulicy Mokotowskiej 26 w Warszawie. Niektóre modele są też dostępne na stronie internetowej brandu. Bluza, którą pokochała Małgorzata Kożuchowska, może być wasza już za 299 zł. 

4/4
Instagram

 

To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała się w ubraniach z logiem PLNY LALA. A wy, lubicie taki luźny styl? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać! 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska