Małgorzata Kożuchowska w butach za 6400 Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę Małgorzata Kożuchowska, zmiana koloru włosów Małgorzata Kożuchowska na imprezie u Gosi Baczyńskiej Małgorzata Kożuchowska dawniej młoda
Małgorzata Kożuchowska w butach za 6400
1/5
Małgorzata Kożuchowska w butach za 6400

 

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła! Okazuje się, że aktorka znów zaszalała i przeszła kolejną metamorfozę. Mowa o jej włosach! Co tym razem z nimi zrobiła?

 

Kożuchowska rozjaśniła włosy! Jak teraz wygląda?

 

Kiedy w 2011 roku odchodziła z "M jak miłość", nikt nie rozumiał tej decyzji. Jej postać była uwielbiana przez widzów, scenarzyści mieli mnóstwo pomysłów na losy jej bohaterki, jednak ona powiedziała sobie "dość". Wiele osób martwiło się, że będzie jej ciężko znaleźć nowe miejsce w show - biznesie, jednak niepotrzebnie. Nieprzerwanie od lat, jest jedną z najpopularniejszych aktorek, gra w serialach, teatrze, a niedługo będziemy mogli zobaczyć ją na wielkim ekranie u Patryka Vegi. Jakby tego było mało ciągle nas zaskakuje! Wczoraj bowiem pochwaliła się kolejną metamorfozą. Sprawdźcie co zadziało się na jej głowie!

 

Polecamy: Nowa fryzura, a teraz... Małgorzata Kożuchowska ma prawdziwy TATUAŻ! To wyjątkowy wzór

 

Zawsze stylowa. Nie bez powodu uznana za jedną z lepiej ubranych Polek

Małgorzata Kożuchowska

2/5
Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę
East News

 

We wtorkowy wieczór w Warszawie odbyła się impreza z okazji 21 - lecia marki Gosi Baczyńskiej. Projektantka zaprosiła na event sporo znanych twarzy, m.in: Magdalenę Cielecką, Kasię Warnke z Piotrkiem Stramowskim, Michała WitkowskiegoMarcina Tyszkę, czy wspomnianą już Małgorzatę Kożuchowską! Gośka pozując z gospodynią, popijając drinki - pochwaliła się nową fryzurą! Aktorka rozjaśniła swoje wcześniej blond włosy.

3/5
Małgorzata Kożuchowska, zmiana koloru włosów

Kożuchowska lubi eksperymentować i trzeba przyznać, że może sobie na to pozwolić. Zarówno w naturalnym blondzie, jak i rozjaśnionym kolorku wygląda świetnie!

4/5
Małgorzata Kożuchowska na imprezie u Gosi Baczyńskiej
East News

 

Obok jej stylizacji nie jesteśmy w stanie przejść obojętnie. Naszą uwagę zwróciły jej botki z perłami marki Fendi! Za, bagatela, ponad 6400 złotych! 

 

Małgorzata Kożuchowska w butach za 6400

5/5
Małgorzata Kożuchowska dawniej młoda
East News

Widzowie pokochali ją jako blondynkę z długimi włosami, kiedy w latach 2000 - 2011 grała Hankę Mostowiak w "M jak Miłość".

 

Pamiętacie uśmiercenie jej postaci w kartonach? Wstrząsnęło całą Polską!