Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska  Cannes
ONS.pl

Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Dygant na zamknięciu festiwalu w Cannes! Która wyglądała lepiej?

Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska  Cannes
ONS.pl

W tym roku na 72. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes nie zabrakło polskich gwiazd. Oprócz Anji Rubik i Natalii Janoszek, na gali kończącej festiwal pojawiły się także dwie znakomite polskie aktorki - Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Dygant.

Polskie gwiazdy na czerwonym dywanie w Cannes 2019!

Festiwal w Cannes przyciąga cała plejadę największych gwiazd Holywood, które prezentują najpiękniejsze kreacje na czerwonym dywanie. W tym roku nie zabrakło również polskich akcentów: Małgorzaty Kożuchowskiej i Agnieszki Dygant, które wyglądały jak gwiazdy światowego formatu!

Małgorzata Kożuchowska wpozuje na crwonym dywanie w Cannes
ONS.pl

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd w Polsce i oczywiście nie zawiodła swoją elegancką stylizacją! Przepiękna srebrna suknia z dużym dekoltem i wycięciem z boku to projekt Gosi Baczyńskiej. Kreacja perfekcyjnie podkreślała figurę aktorki, która postawiła na nowoczesny look w kolorze srebrnym. Całość uzupełniły błyszcząca torebka puzderko oraz delikatne szpilki ze srebrnym metalowym czubkiem z domu mody Saint Laurent. 

Agnieszka Dygant pozuje na czerwonym w Cannes
ONS.pl

Natomiast Agnieszka Dygant tym razem postawił na czerń, ale w efektownym i dosyć odważnym wydaniu!  Tiulowa spódnica z przezroczystym gorsetem to projekt Dawida Wolińskiego. Starannie ułożona fryzura i delikatny makijaż sprawiły, że to suknia grała pierwsze skrzypce! Całość podkreśliły czarne dodatki torebka i sandałki na szpilce. Która z nich wyglądała lepiej? 

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13