Małgorzata Foremniak i Kamila Baar poczuły wiosnę! Na pokaz wiosenno-letniej kolekcji Marc Cain podczas Fashion Week w Berlinie obie założyły kombinezony w kwiaty. Małgosia prezentowała się lepiej niż modelka na wybiegu! Długi, elegancki kombinezon z błękitnym printem pochodzi oczywiście z najnowszej kolekcji Marc Cain i nie jest jeszcze dostępny w sprzedaż - w przeciwieństwie do butów! Aktorka założyła lakierowane szpilki tej samej marki w odcieniu ciemnego bordo, które znaleźliśmy na wyprzedaży. Cena? Z 1400 zł przeceniono je na... 800 zł. To wciąż niemało, ale Foremniak wyglądała wspaniale!

 

Zobacz: Marta Żmuda-Trzebiatowska na premierę założyła kombinezon z... sieciówki! Te buty i torebkę widzimy u niej po raz trzeci

 

Kamila Baar postawiła na wakacyjny look - czerwony kombinezon na ramiączka zestawiła z torebką-puzderkiem (ozdobioną podobnym printem), sandałkami oraz dużym naszyjnikiem z... motylem! Szminka w dopasowanym do stylizacji odcieniu podkreśliła piękny, energetyczny kolor kombinezonu. Wyglądała lepiej niż Małgosia? OCEŃ!

 

Zobacz: Alternatywa na trening: kombinezon! Możesz go nosić od rana do wieczora - jak Ewa Chodakowska!

 

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak na Fashion Week w Berlinie 2017 - w kombinezonie Marc Cain w kwiaty
EastNews

 

Kamila Baar

Kamilla Baar na Fashion Week w Berlinie 2017 - w kombinezonie Marc Cain w kwiaty
EastNews