Małgorzata Foremniak i Karolina Gorczyca w tej samej sukience! Obie aktorki wybrały ten sam model czarnej, koronkowej sukienki polskiej marki Bizuu, którego cena wynosi 1490 zł. Kolorowe hafty w róże i maki, zmysłowe prześwity i prosty zabudowany krój – nic dziwnego, że obie panie nie mogły się oprzeć tej oryginalnej kiecce!

 

Małgorzata Foremniak

 

Więcej: Sukienki w grochy i bluzki w groszki - stylizacje na każdą okazję

 

Ale dzięki temu możemy spojrzeć na dwa różne podejścia do stylizacji tego nowego wcielenia małej czarnej według projektu polskiej marki. Małgorzata Foremniak połączyła ją z wysokimi kozakami z błyszczącego, czerwonego zamszu. I w sumie tyle. Ale przy tak bogato zdobionym projekcie sukienki, mnogość akcesoriów nie jest tu mile widziana. Podoba się wam stylizacja aktorki?

 

Więcej: Stylizacja na wesele, chrzciny lub komunię z sukienką z gipiury – jak dobrać buty i dodatki?

 

Karolina Gorczyca

 

Więcej: Wybierz idealną sukienkę dla twojej figury!

 

Z kolei Karolina Gorczyca postanowiła maksymalnie wyeksponować swoje imponujące, długie nogi. Do swojej haftowanej sukienki od Bizuu aktorka dobrała czarne sandałki z wiązaniem w kostce z czubkami w szpic. Podobnie jak kozaki Małgorzaty Foremniak, szpilki, które wybrała Gorczyca są obszyte delikatnym zamszem. Jak oceniacie tę stylizację?

 

Sukienka Bizuu, 1490 zł
Mat. prasowe

 

Więcej: Stylizacje z wykorzystaniem sukienki w kwiaty