Maja Sablewska została "twarzą" rajstop marki Gabriella
Instagram/Gabriella

Maja Sablewska pokazała się nago - jest w samych rajstopach! Miała bardzo ważny powód

Maja Sablewska została "twarzą" rajstop marki Gabriella
Instagram/Gabriella

Maja Sablewska - autorka programów „Sablewskiej sposób na modę” i „SOS - Sablewska od stylu”, specjalistka od metamorfoz i stylizacji, znana także jako była menedżerka Dody, została ambasadorką marki Gabriella. O współpracy poinformowała w poście zilustrowanym zdjęciem, na którym jest półnaga, ale w rajstopach.

„Mam zaszczyt poinformować, że podpisałam kontrakt z marką @gabriella_company , polskim producentem rajstop” tymi słowami Maja Sablewska na Instagramie powiadomiła wczoraj wieczorem swoich followersów o nowej współpracy.

Sablewska lubi pokazywać szczupłe, umięśnione, wytatuowane ciało na śmiałych fotografiach, o czym łatwo można się przekonać, zaglądając na jej social media. Gwiazda, która nie od dziś słynie z publikowania odważnych zdjęć w sieci, pokazała kolejne kontrowersyjne ujęcie. Na fotografii widać ją w rajstopach marki, której została ambasadorką, ale bez stanika - piersi zasłoniła jedynie rękoma.

Zobacz także: Kupujesz w second handach? Te gwiazdy też! Upolowały tam prawdziwe modowe perełki! M.in. Maja Sablewska

O nowej współpracy napisała także: „W pełni zgadzamy się na temat przyszłości mody w Polsce i na świecie. Zdajemy sobie sprawę, że przemysł odzieżowy musi zwolnić, a moda sama w sobie powinna reprezentować najwyższą jakość abyśmy mogli czerpać z niej właściwe wartości” – pisała Sablewska, nawiązując do premiery pierwszych na świecie rajstop w 100% z przędz z recyklingu, która jest innowacją polskiej marki na skalę światową.

Post na Instagramie gwiazdy ukazał się w dzień premiery linii rajstop now! od Gabrielli.

„Namiętność ubrana w 20 den” - to kolejne zdjęcie z wyjątkowej sesji.

Zobaczcie materiał wideo:

 

Więcej na temat Maja Sablewska
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47