Aukcje Magdaleny Frąckowiak Konto na eBayu Magdaleny Frąckowiak Futro z bobra Roberto Cavalli, 17145 zł Czarny trencz Burberry, 7048 zł Magdalena Frąckowiak i aksamitna sukienka Saint Laurent Magdaleny Frąckowiak, 4191 zł
Aukcje Magdaleny Frąckowiak
1/5
Aukcje Magdaleny Frąckowiak

Sezon letnich wyprzedaży trwa w najlepsze! To doskonała okazja żeby odświeżyć nieco swoją garderobę włączając do niej nasz ulubiony trend czy modny kolor albo… zwolnić w niej trochę miejsca pozbywając się starych rzeczy.

 

Więcej: Tak! To pora na wyprzedaże! Kiedy zaczynają się w ulubionych sieciówkach? Zara, Reserved, H&M i inne

 

Tak właśnie postąpiła pewna bardzo znana gwiazda. Czy wiedzieliście, że jedna z najpopularniejszych polskich modelek ma sekretne konto na eBayu, na którym wystawia swoje naprawdę ekstrawaganckie ciuchy od projektantów?

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się o kim mowa – i zobaczyć nasze ulubione z wystawionych przez nią rzeczy!

2/5
Konto na eBayu Magdaleny Frąckowiak

Ok, ta plotka jest zbyt soczysta żebyśmy mogli Was trzymać dłużej w niepewności. To Magdalena Frąckowiak! Supermodelka ma konto na eBayu, na którym wystawia swoje horrendalnie drogie rzeczy od największych projektantów. Co znajdziecie wśród jej aukcji?

3/5
Futro z bobra Roberto Cavalli, 17145 zł

Jedną z rzeczy, które Magda sprzedaje jest to czarno-białe futro. Robi wrażenie, prawda? Ale prawdziwego szoku doznacie kiedy dowiecie się, że to cudo od Roberta Cavalli zostało zrobione z bobra i na aukcji Magdaleny kosztuje… 17145 zł!

4/5
Czarny trencz Burberry, 7048 zł

Kolejnym hitem z garażowej wyprzedaży supermodelki i partnerki Alexa Przetakiewicza jest ten czarny trencz od Burberry za 7048 zł.

5/5
Magdalena Frąckowiak i aksamitna sukienka Saint Laurent Magdaleny Frąckowiak, 4191 zł

Inną z wystawianych przez Magdaleną rzeczy, które wpadły nam w oko jest ta aksamitna, czarno-biała sukienka od Saint Laurent. Chcecie ją od niej odkupić? Nic prostszego – wystarczy że weźmiecie udział w aukcji – obecna cena tego dzieła sztuki wynosi ok. 4191 zł. To jak, licytujecie? ;-)

Więcej na temat zgadnij kto to?