Magda Mołek w ciąży Magda Mołek w ciąży Magda Mołek w ciąży Magda Mołek w ciąży Magda Mołek w ciąży
Magda Mołek w ciąży
ONS.pl
1/5
Magda Mołek w ciąży
ONS.pl


Uwaga – ważna wiadomość. Do panteonu gwiazd, dla których ciąża jest doskonałą okazją do rozwinięcia swojego osobistego stylu (Anno Lewandowska, Natalio Siwiec i Małgorzato Socho, wiecie że to o was) dołączyła właśnie Magda Mołek.

 

Więcej: Wiemy już, kto zastąpi Magdę Mołek w programie Dzień Dobry TVN!

 

Nie żeby była to jakakolwiek niespodzianka – dziennikarka „Dzień Dobry TVN" w sumie zawsze miała swój własny styl – oscylujący gdzieś między paryską nonszalancją a angielskim ekscentryzmem – którego konsekwentnie się trzymała.

 

Więcej: Magda Mołek po raz pierwszy publicznie po ogłoszeniu ciąży. Tak prowadząca „Dzień Dobry TVN” prezentowała się na ramówce stacji

 

Tym bardziej jesteśmy ciekawi żeby zobaczyć, w którym kierunku podąży ciążowy styl dziennikarki. Teraz nadarza się doskonała okazja żeby się przekonać – Magda Mołek właśnie została sfotografowana w stylizacji, która:

a) jest idealna na wczesną wiosnę
b) jest w trendzie na nowy sezon
c) jest doskonała dla kobiet w ciąży

 

Więcej: Magda Mołek jest w ciąży! „Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie”

 

Zaciekawieni? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie widzieć.

 

2/5
Magda Mołek w ciąży
ONS.pl

 

Ok, wiemy po co tu przyszliście – chcecie zobaczyć brzuszek Magdy Mołek, która obecnie jest gdzieś w drugiej połowie ciąży. W swojej ostatniej stylizacji dziennikarka przykryła swoje ciążowe krągłości białą koszulą oraz pasującym kolorystycznie kardiganem. Na ten śnieżnobiały komplet Mołek narzuciła krótką futrzaną kurtkę.  

 

3/5
Magda Mołek w ciąży
ONS.pl

 

Stylowa dygresja – futrzana kurtka jest nie tylko idealnym okryciem wierzchnim zimową porą, a projektanci ochoczo pokazali je w kolekcjach na wiosnę/lato 18. Krótkie, lekkie futra pokazało VFiles, Fendi, Coach, Gucci – naturalnie nie z futra naturalnego nowoczesnych, sztucznych tkanin imitujących zwierzęce futro. Dajemy Magdzie Mołek kredyt zaufania i uznajemy, że jej kurtka jest również sztuczna.

 

4/5
Magda Mołek w ciąży
ONS.pl

 

Do swojego futra Magda Mołek dobrała pasujące tonacją, neutralne dodatki – sprane szare jeansy, czarne, sznurowane botki za kostkę z ozdobnymi chwostami oraz prosta, prostokątna torebka zwieńczyły jej casualowy look.

 

5/5
Magda Mołek w ciąży
ONS.pl

 

Mówi się, że kobiety w ciąży emanują blaskiem. Choć wydaje się to wyświechtanym frazesem, nie sposób zaprzeczyć, że Magda Mołek wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Jak będzie zmieniał się jej ciążowy styl? Będziemy trzymać rękę na pulsie.

 

Więcej na temat Magda Mołek