Na wczorajszej imprezie Magnum pojawiły się dwie najpopularniejsze polskie blogerki. Zarówno Maffashion jak i Jessica Mercedes wyglądały super! Ale zaraz, zaraz… Czy nie uważacie, że ich stylówki są podejrzanie podobne do siebie?

Maffashion postawiła na total look w kolorze cukierkowego, pastelowego różu. Do asymetrycznej, krótkiej sukienki z falbanami przy dolnej krawędzi – wprost fenomenalnie eksponowała jej nogi – dobrała ona masywne, op-artowe sandałki typu peep-toe na słupku. Na wierzch „Maffa" narzuciła modną, asymetryczną koszulę, która opadała jej z ramion niczym w kolekcji na obecny sezon Balenciagi.

 

Zobacz też: Gwiazdy na pokazie La Manii dla Magnum! Jakie stylizacje wybrały na premierę nowych... lodów?

 

Maffashion na imprezie Magnum
ONS

 

Z kolei Jessica też postawiła na stylizację w jednym kolorze. Do delikatnej, falbaniastej sukienki do kolan dobrała ona potężną, śnieżnobiałą bomberkę. „Dżesa" również postawiła na sandałki na obcasie – w jej przypadku były to modne w tym sezonie czarne klapki typu mules.

 

Więcej: Jessica Mercedes nosi najmodniejsze balerinki za 3 tys. zł . Znaleźliśmy podobne już za...49 zł!

 

Jessica Mercedes na imprezie Magnum
ONS

 

Zobacz też: Z kim się kolegują gwiazdy? Wzięłyśmy pod lupę Maffashion

 

Obie dziewczyny zabrały ze sobą drogie, designerskie kopertówki! „Maffa" ściskała w ręku  torebkę J. W. Anderson Logo w białym kolorze. Jej cena to, bagatela, 4400 zł. Z kolei „Dżesa" miała ze sobą it-bag sezonu – kopertówkę z bransoletą Nile od Chloe za 5230 zł!

 

Czy Wy też macie wrażenie, że dziewczyny zawsze wyglądają podobnie? Która Waszym zdaniem stworzyła lepszy falbaniasty total look?