Syn Izabeli Janachowskiej w komplecie Burberry za 3000 zł
Instagram

Luksusowy słodziak! Syn Izabeli Janachowskiej w komplecie za ponad 3 tysiące złotych! 

Syn Izabeli Janachowskiej w komplecie Burberry za 3000 zł
Instagram

Izabela Janachowska wraz z mężem i synkiem spędzają urlop w Dubaju. Przepięknej pogody oraz upalnej temperatury można im tylko pozazdrościć, podziwiając zdjęcia, które pojawiają się w sieci, na Instagramowym profilu projektantki sukien ślubnych. Izabela Janachowska uwielbia modę, na czym również korzysta jej synek. Tym razem wybrała dla niego komplecik warty fortunę! Wakacyjny strój małego Chriska to projekt Burberry i trzeba za niego zapłacić ok. 3000 zł! 

Zobacz także: Syn Izabeli Janachowskiej uwielbia swojego przyrodniego brata! Gwiazda TVN i jej mąż chcą ponownie powiększyć rodzinę!

Syn Izabeli Janachowskiej w Burberry za prawie 3000 zł

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński są szczęśliwymi rodzicami małego Christophera. Chłopiec w tym roku skończy już dwa latka. Czasami jego zdjęcia pojawiają się na profilu na Instagramie jego mamy i za każdym razem wzbudzają podziw jej fanów. 

Tym razem Chrisek i jego rodzice wypoczywają w luksusowym hotelu w Dubaju. Fotografiami z pobytu dzielą się w sieci. Nie sposób nie zauważyć luksusowej stylizacji chłopca. Izabela Janachowska wybrała dla synka komplecik z domu mody Burberry. Za całość trzeba zapłacić ok. 3000 zł! Sama czapeczka dla dziecka kosztuje ok. 1230 zł, natomiast za spodenki do kąpieli ok 500 zł, a koszulki dziecięce również trzeba zapłacić min. 500 zł wzwyż. 

Zobacz także: Sylwia Bomba z "Gogglebox" założyła białą suknię na ślub koleżanki. Reakcja Izy Janachowskiej? Jej mina mówi wszystko!

Izabela Janachowska wystylizowała swojego synka w ubrania od Burberry. Cena takiego zestawu to blisko 3000 zł! 

Syn Izabeli Janachowskiej w komplecie Burberry za 3000 zł
Instagram

Zdecydowalibyście się na takie luksusowe ubranka dla dziecka? Trzeba przyznać, że mały Chris jest doskonałym modelem! 

Syn Izabeli Janachowskiej w komplecie Burberry za 3000 zł
Instagram

 

Więcej na temat Burberry Izabela Janachowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43