Kolejny tydzień za nami! Wiecie co to oznacza – czas wybrać najlepszą stylizację! Anna Lewandowska czy Marina, Małgosia Rozenek czy Kożuchowska, Kinga Rusin a może Karolina Ferenstein Kraśko? Wszystkie one zwróciły naszą uwagę dobrym wyczuciem stylu i znajomością trendów. Głosujcie na najlepszą stylizację tygodnia!

Uff, to był gorący tydzień! Zarówno dosłownie jak i w przenośni. Z okazji sobotniego meczu reprezentacji Polski z Rumunią Warszawę odwiedziła Anna Lewandowska! Czy Wam też podobała się jej letnia, przewiewna stylizacja z białym żakietem, trampkami na platformie z juty, torebką Birkin i okularami Celine? A może jesteście fankami stylu Mariny, która pokazała się z tą samą torebką co Lewandowska i supergorącymi klapkami z futrem od Givenchy!

 

 

Zobacz też: Z czym nosić latem spódnicę długości maxi

 

Lato poczuły również gwiazdy telewizji. Po prostu nie możemy z fenomenalnej, asymetrycznej sukienki w paski (to trend sezonu, miejcie go na oku!) z nagim ramieniem od Self Portrait, którą założyła Małgosia Rozenek – no i jeszcze ta tropikalna torebka z printem w papugi firmy Aldo.

 

 

Więcej: Poważne zmartwienie Anny Lewandowskiej. Przez opiekę nad córką nie może...

 

Małgorzata Kożuchowska także pokazała swoją interpretację letniej elegancji. Pamiętajcie, że fluorystyczne odcienie to nowe pastele! Z kolei najprostszą wersję letniego szyku w mieście zaprezentowala Paulina Sykut. Nie możemy oderwać oczy od jej prostej, białej sukienki z kanciastymi ramionami!

 

Więcej: Jak wygląda profesjonalny pedicure w gabinecie kosmetycznym?

 

 

W ostatni weekend w Sopocie odbyły się też zawody konne CSIO 2017. Impreza zwana „polskim Ascot" wymaga odpowiedniego stroju – w końcu połączenie elegancji i plażowej wygody to niełatwe zadanie. Jednak Kinga Rusin i Karolina Ferenstein Kraśko wybrnęły z niego zwycięsko. Kinga postawiła na zachwycającą, koronkową kreację z prześwitami od polskiej marki by Cabo, natomiast Karolina poszła na całość – jej zwiewna, letnia sukienka to projekt Balmain!

 

Więcej: MaRina świętowała kolejny sukces! Fani nie szczędzą jej słów uznania

 

Także w minionym tygodniu Pippa Middleton pokazała się po raz pierwszy od ślubu. Wraz z mężem wybrała się na ślub przyjaciół w Sztokholmie – czy Wy też nie możecie się napatrzeć na jej zjawiskową kreację od Erdem?

 

Głosujcie w naszym plebiscycie na najlepszą stylizację tygodnia!

 

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Marina
Marina Łuczenko
...
Karolina Ferenstein Kraśko
Karolina Ferenstein Kraśko
...
East News
Paulina Sykut
Paulina Sykut
...
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
...
East News
Małgosia Rozenek
Małgosia Rozenek
...
Pippa Middleton
Pippa Middleton
...
East News
Maffashion
Maffashion
...
East News
Kinga Rusin
Kinga Rusin
...
East News
Wyniki plebiscytu:
Anna Lewandowska...
Marina...
Karolina Ferenstein Kraśko...
Paulina Sykut...
Małgorzata Kożuchowska...
Małgosia Rozenek...
Pippa Middleton...
Maffashion...
Kinga Rusin...