Księżna Kate w letniej sukience w paski Meghan Markle w sukience w paski, którą kupisz teraz w H&M Lniana sukienka H&M cena 199 zł
Meghan Markle w sukience w paski, którą kupisz teraz w H&M
East News

Podróż księżnej Meghan i księcia Harry'ego po Fidżi, Nowej Zelandii i Australii w październiku 2018 roku przeszła już do historii. To wtedy świat dowiedział się, że książęca para spodziewa się dziecka. Dzięki temu Meghan Markle przez cały pobyt zachwycała stylizacjami, w których już nie musiała ukrywać ciążowego brzuszka.

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych zestawów był ten złożony z letniej sukienki w paski marki Reformation z odważnym rozcięciem na nodze. Okazuje się, że niemal identyczną znajdziemy teraz w H&M w zdecydowanie niższej cenie!

 

Szukasz nowego sprzętu AGD, RTV lub elektroniki? Zobacz ofertę na stronie Neonet kody rabatowe.

 

1/3
Księżna Kate w letniej sukience w paski
East News

Meghan Markle w sukience, którą kupisz teraz w H&M

Sukienka w paski odważnie odsłaniająca nogę księżnej Sussex wyprzedała się niemal natychmiast, mimo że kosztowała prawie 800 zł. Co prawda brytyjskie tabloidy rozpisywały się wtedy o wpadce Meghan, która pokazała za dużo, ale trzeba przyznać, że ten model sukienki idealnie sprawdza się na gorący letni dzień. Zobaczcie, w jakiej cenie jest dostępna w popularnej sieciówce!

2/3
Meghan Markle w sukience w paski, którą kupisz teraz w H&M
East News

Sieciówki często inspirują się projektami znanych domów mody. Tym razem w H&M możemy kupić niemal identyczną sukienkę, jak ta, którą miała na sobie Meghan. Model jest dostępny jako „premium quality”, a to oznacza, że jest wykonana z najlepszych materiałów. W tym przypadku jest to stuprocentowy len.

3/3
Lniana sukienka H&M cena 199 zł
Mat. prasowe

Sukienka pochodzi z nowej kolekcji H&M i jest dostępna w sklepie online i salonach stacjonarnych za 199 zł. Ten model możemy kupić w dwóch kolorach: biało-błękitnym lub czarnym. Skusicie się na sukienkę w stylu Meghan Markle?

 

Więcej na temat H&M Meghan Markle