Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna mają ze sobą wiele wspólnego! Obie są seksownymi WAGs, mają przystojnych mężów, a do tego podobny gust! Obie ostatnio postawiły na ten sam letni zestaw z kolekcji Isabel Marant i pochwaliły się nim na Instagramie!

 

Lewandowska i Marina w tej samej stylizacji

 

Look z kolekcji Isabel Marant to bluzka i spódnica w identyczny wzór i kolor. Na całej powierzchni zarówno bluzki, jak i spódnicy znalazły się florystyczne motywy i drobne kamyczki. Nie brakuje także gorącego motywu tego lata - falban. W połączeniu bluzka i spódnica wyglądają jak zwiewna i lekka sukienka. Łatwo się więc pomylić! Cały zestaw można kupić w sklepie Moliera2. Oba elementy są obecnie przecenione - bluzkę można kupić za 1876 złotych (z 2345 zł), natomiast spódnicę za 1516 zł (z 1895 zł).

 

Mimo że Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna postawiły na ten sam look, to jednak dobrały do niego inne akcesoria. Anna Lewandowska wybrała czarne sandały na bardzo wysokich szpilkach, natomiast wybór Mariny padł na beżowe i wiązane sandały oraz różową kultową torebkę Birkin. Co sądzicie o stylizacjach gwiazd? Która WAGs - Anna Lewandowska czy Marina Łuczenko-Szczęsna - wygląda lepiej?

 

Zobacz: Jurorka „Supermodelka Plus Size” o Lewandowskiej: "Skąd ten hejt? Ludzie są zirytowani, bo sami..."

Przeczytaj też: Romantyczna randka Anny i Roberta Lewandowskich. Zobacz, jak cieszą się swoim uczuciem!

 

Bluzka z kolekcji Isabel Marant

bluzka Lewandowskiej i Łuczenko
screen Moliera2

Spódnica z kolekcji Isabel Marant

spódnica  Lewandowskiej i Łuczenko
screen Moliera2

Marina Łuczenko założyła letni zestaw na wakacjach z mężem i przyjaciółmi

Boruc, Łuczenko, Szczęsny,
Instagram

Robert Lewandowski docenił seksowny look Ani

Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska założyła letni zestaw na randkę z Robertem!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Instagram