Najlepsze sposoby na trądzik: triki Seleny Gomez
East News

Walczysz z trądzikiem? To tak jak Selena Gomez! Przedstawiamy jej skuteczne triki

Najlepsze sposoby na trądzik: triki Seleny Gomez
East News

Masz kilkanaście lat i trądzik to twoja zmora? A może już dawno nie jesteś nastolatką, a on nadal cię nęka? Z trądzikiem walczy także Selena Gomez! I zwykle zwycięża :). Wiemy, jakie metody stosuje, by pozbyć się niedoskonałości. I przedstawiamy jeden sposób, który nigdy nie zawodzi!

Sposoby na trądzik

Selena Gomez stawia na dokładne oczyszczanie cery, kosmetyki antytrądzikowe i ściąganie rozszerzonych porów skóry. Dlatego myje twarz szczoteczką soniczną, która oczyszcza skórę dokładniej, niż gwiazda zrobiłaby to samymi dłońmi i kosmetykiem oczyszczającym. Do tego pięć razy w tygodniu robi delikatny peeling do cery trądzikowej, a niemal codziennie nakłada płatki na nos, które mają za zadanie ściągnąć pory. Efekt? Doskonały!

Najlepsze sposoby na trądzik: oczyszczanie cery
Mat. prasowe

Chcesz wypróbować metody Seleny Gomez? Sięgnij po jej ulubioną szczoteczkę soniczną. Gwiazda używa tej Clarisonic (Clarisonic Mia Smart, 784 zł), ale możesz wypróbować też szczoteczki innych marek, ich zasada działania jest podobna. Do tego płatki na nos, które wygładzą cerę i zwężą pory (np. Plastry na nos z węglem, Sephora, 10 zł) oraz peeling do skóry tłustej i trądzikowej (polecamy Miętowy żel peelingujący z węglem z bambusa, Lirene, 17,84 zł). To na pewno zadziała! Ale jest też sposób, który wymaga mniej zachodu. Przeczytasz o nim poniżej!

Najlepsze sposoby na trądzik: laser Fotona, gabinet Bella
Mat. prasowe

Laser Fotona Dynamis SP - (nie tylko) na trądzik i blizny

Mamy na myśli zabieg, który szybko rozprawi się z problemem trądziku i niedoskonałości cery. Poleca go dr Magdalena Łopuszyńska, dermatolog i właścicielka Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej Bella

Ten laser stanowi kompletne rozwiązanie prawie wszystkich problemów, z jakimi zgłaszają się do mnie pacjenci mówi dr Łopuszyńska. Zabiegi nim wykonywane zapewniają równowagę między skutecznością, czasem rekonwalescencji i powikłań pozabiegowych. Jest to też laser bardzo skuteczny, ale bezpieczny i łagodny. Dzięki połączeniu dwóch długości fal Nd:YAG z Er:YAG jest dla mnie nieocenionym wsparciem w leczeniu trądziku młodzieńczego i jego powikłań, takich jak blizny. Bez Fotony Dynamis SP nie wyobrażam sobie już mojej pracy.  

Laser Fotona Dynamis SP świetnie sprawdza się też w leczeniu trądziku różowatego, rumienia, usuwaniu rozstępów i zniszczeń skóry, np. po ekspozycji na słońce, a także w przeciwdziałaniu starzeniu się skóry.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej metodzie? Na konsultację lekarską oraz zabieg laserem Fotona Dynamis SP wybierz się do Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej Bella w Warszawie. 

 

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15