Od kilku tygodni nie cichną plotki na temat rzekomego romansu Lady Gagi z Bradley'em Coooperem! Flirt pary miał rozpocząć się już na planie filmu "Narodziny gwiazdy", w którym oboje zagrali. Jednak dopiero występ pary na Oscarach uruchomił lawinę komentarzy dotyczącą aktorów! Czy Bradley zostawi Irinę Shayk dla Lady Gagi? Fani gwiazd nie mogą uwierzyć w ten nieprawdopodobny, a jednak możliwy scenariusz! Pikanterii dodaje fakt, że Lady Gaga od kilku tygodni jest singielką! Czy związek Shayk i Coopera rozpadnie się? Mamy nadzieję, że... gwiazdy wszystko wyjaśnią sobie między sobą. ;) 

Czy Lady Gaga chce być jak Irina Shayk? Wiele na to wskazuje! Jedna z ostatnich stylizacji piosenkarki jest łudząco podobna do tej, którą Irina założyła 2 lata temu! Czy Gaga ostatnio za mocno zainspirowała się modelką? Oceńcie sami! 

Zobacz także: Lady Gaga nie chce odpuścić? Szuka podstępu, aby odbić Irinie Bradleya?!

Pod koniec 2017 roku Irina Shayk udała się na Galę British Fashion Awards w sukience od Versace. Gwiazda postawiła na głęboki dekolt, a także odsłoniła jedną nogę. Biało-srebrna kreacja na ramiączka była zdecydowanie strzałem w dziesiątkę! Do tego mocno związane włosy. Trzeba przyznać, że Irina wyglądała olśniewająco! 

Podobą sukienkę pod koniec stycznia założyła Lady Gaga! Gwiazda tak samo jak modelka wyeksponowała nogę. Jej kreacja również miała głęboki dekolt. W tym looku Gaga wybrała się na rozdanie Nagród Gildii Aktorów Ekranowych. Piosenkarka również związała włosy odsłaniając tym samym ramiona. 

Która z gwiazd wyglądała lepiej?

Więcej na temat Lady Gaga Irina Shayk