13 października w całej Polsce odbywają się wybory parlamentarne. Swój obywatelski obowiązek wypełnili między innymi były i obecny prezydent RP. Zarówno Andrzej Duda, jak i Aleksander Kwaśniewski pojawili się w lokalach wyborczych wraz ze swoimi małżonkami. Która z par prezentowała się bardziej stylowo? Zdecydujcie głosując w naszym plebiscycie! 

Jolanta Kwaśniewska jak zwykle prezentowała się bardzo stylowo. Była pani prezydentowa postawiła na sweter w pięknym, jesiennym odcieniu żółci. Dobrała do niego efektowną apaszkę w zwierzęcy wzór. Jolanta Kwaśniewska ani na chwilę nie rozstawała się również z okularami przeciwsłonecznymi. Z kolei jej mąż postawił na wygodę. Do granatowej koszuli dobrał skórzaną kurtkę. Stylowa para?

Agata Duda również zadała szyku. Małżonka obecnego prezydenta Polski wybrała sprawdzoną, granatową sukienkę w groszki, do którego dobrała dodatki w kolorze ecru: szpilki, pasek oraz malutką torebkę. Natomiast jej mąż zaprezentował się w granatowym garniturze. Mimo wszystko Andrzej Duda zrezygnował z krawata. Podobają się wam ich stylizacje?