Barbara Kurdej-Szatan i Wiktoria Gąsiewska przyćmiły pozostałe gwiazdy na ramówce TVP? W Walentynkowy wieczór odbyła się prezentacja wiosennej ramówki stacji. Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd, które promowały seriale i programy ze swoim udziałem. Nie mogło więc zabraknąć Barbary Kurdej-Szatan i Wiktorii Gąsiewskiej, które zobaczymy w nowym show TVP "Dance, dance, dance". Basia jest prowadzącą, a Wiktoria jest jedną z uczestniczek tanecznego programu. A jak panie prezentowały się na wczorajszej ramówce?

Barbara Kurdej-Szatan wyglądała obłędnie w białej sukience z seksownym rozcięciem w spódnicy i asymetryczną górą. Kreację od Marlu uzupełniła jasnymi sandałkami i małą torebką. Naszym zdaniem Basia wyglądała świetnie! 

Z kolei Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się w zjawiskowej mini z trenem i odsłoniętymi plecami. Kreacja podkreśliła zgrabną i wysportowaną figurę młodej gwiazdy. Look Wiktorii uzupełniły białe sandałki na obcasie. 

Barbara Kurdej-Szatan i Wiktoria Gąsiewska zadały szyku, ale która gwiazda wybrała fajniejszą kreację? Głosujcie w naszym pojedynku!

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan poprowadzi nowe show TVP! Obok niej dużo znanych nazwisk!

Barbara Kurdej-Szatan na ramówce TVP.

Wiktoria Gąsiewska na ramówce TVP.