East News

Sekretna podróż Meghan Markle do Stanów Zjednoczonych dobiegła końca. Niestety nie udało się utrzymać jej w tajemnicy, a każdy krok księżnej w USA śledziły tłumy paparazzi. Podczas kilkudniowej podróży księżna miała się zrelaksować, spotkać z przyjaciółmi i wziąć udział w przyjęciu baby shower, które zorganizowała dla niej najbliższa przyjaciółka, Jessica Mulroney. Ta impreza budziła największe kontrowersje! Zaproszono na nią jedynie 15 osób i lista gości była pilnie strzeżona. Wiadomo, że nie znalazła się na niej księżna Kate. Meghan w czasie pobytu w Nowym Jorku pozwoliła sobie na znacznie swobodniejsze stylizacje niż te, które nosi w Wielkiej Brytanii. Największe zaskoczenie wywołał ostatni zestaw. Zobaczcie sami!

1/4
East News

Księżna opuszczając hotel na Upper East Side w Nowym Jorku założyła wygodne legginsy, sportową bluzę i sneakersy. Na to zarzuciła beżowy elegancki płaszcz. Najbardziej zaskakująca jest czapka bejsbolówka. To wygodny zestaw na długi lot samolotem, ale zaskakujący w przypadku księżnej. W Wielkiej Brytanii raczej nie mogłaby pozwolić sobie na taką stylizację. Królowej z pewnością by się to nie spodobało!

2/4
East News

Wokół wyjazdu Meghan pojawia się wiele kontrowersji, szczególnie dotyczą one przyjęcia baby shower. W tradycji rodziny królewskiej urządzanie tego typu przyjęć jest niezgodne z protokołem królewskim. Jednak księżna Sussex już wielokrotnie pokazała, że nie zamierza się trzymać wszystkich reguł panujących w rodzinie królewskiej. Do tego wyjazdu nie odniósł się pałac, a pytany o oświadczenie w tej sprawie, oficjalnie odmówił wydania go. Amerykańskie tabloidy już spekulują, że księżna nie otrzymała zgody królowej na ten wyjazd! Sądzicie, że podjęłaby takie ryzyko bez wiedzy pałacu? Jeśli chodzi o Meghan wszystko jest możliwe.

 

3/4
East News

Na słynnym już baby shower księżnej Sussex w Stanach pojawiło się grono najbliższych znajomych. Wśród nich nie zabrakło Amal Clooney, Sereny Williams, Abigail Spencer, Jessiki Mulroney czy Natalie Portman. Do restauracji na przyjęcie Meghan przyjechała ze swoim przyjacielem Markusem, który jako jedna z pierwszych osób wiedziała o jej związku z księciem Harrym. W USA Meghan na kilka dni starała się zapomnieć o zasadach obowiązujących księżną - mogła sobie pozwolić na stylizacje zdecydowanie luźniejsze niże te, które nosi w Wielkiej Brytanii.

4/4
East News

Uważacie, że księżna może pozwolić sobie na założenie sportowej stylizacji?

Zobacz takżeMeghan Markle wyprawiła baby shower w Nowym Jorku! Pojawiła się tam w towarzystwie tajemniczego przystojniaka!

Więcej na temat Meghan Markle