Meghan Markle w takim samym płaszczu
East News

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w przedstawieniu „The Wider Earth” z okazji 210. urodzin Charlesa Darwina. Księżna na tę okazję założyła stylizację w białym kolorze. Kolor pojawił się jedynie w postaci dodatków. Monochromatyczny zestaw prezentował się idealnie, a na uwagę zasługuje fakt, że Meghan po raz pierwszy zdecydowała się założyć ubrania, które już kiedyś miała na sobie. To księżna Kate jest znana z tego, że potrafi nawet po kilku latach założyć tę samą sukienkę czy płaszcz. Z kolei żona Harry'ego od momentu kiedy została księżną wybiera drogie ubrania od światowej sławy projektantów i za każdym razem zakłada nową stylizację. Tym razem jednak zaskoczyła wszystkich! Czyżby zaczęła brać przykład ze swojej szwagierki!

 

 

1/4
East News

Meghan Markle podczas ostatniego oficjalnego wyjścia postawiła na klasyczną biel. Po raz kolejny wybrała stylizację podkreślającą ciążowy brzuszek. Tym razem wybór padł na sukienkę Calvina Kleina. Niedawno księżna pojawiła się w podobnej sukience. Wtedy założyła model z H&M, który kosztował 210 zł. Z kolei sukienka z kolekcji Calvin Klein Resort 2019 kosztuje 60 razy więcej!

2/4
Meghan Markle w takim samym płaszczu
East News

Na szczególną uwagę zasługuje też płaszcz księżnej. Kremowy model od Amandy Wakeley Meghan miała na sobie po raz pierwszy w 2018 roku podczas konferencji Comonwealth. Płaszcz kosztuje ok. 3 tys. zł. 

3/4
East News

Uzupełnieniem jasnej stylizacji Meghan Markle były dodatki w kolorze ciemnej zieleni. Wysokie szpilki i kopertówka od Ralpha Laurena księżna nosiła już wielokrotnie. Po raz pierwszy ten zestaw dodatków był uzupełnieniem oliwkowej stylizacji, w której Meghan zaprezentowała się podczas chrzcin księcia Louisa. Kolejny raz tę torebkę widzieliśmy niedawno podczas wizyty w londyńskim teatrze. Trzeba przyznać, że księżna naprawdę lubi ubrania i dodatki w tym kolorze!

4/4
East News

Okazuje się, że w tej stylizacji Meghan tylko sukienka jest nowa. Pozostałe elementy zestawu już wcześniej widzieliśmy u księżnej. Sądzicie, że ta tendencja się utrzyma i Meghan częściej będzie zakładała swoje „stare” elementy garderoby?

 

Zobacz także: Grafolodzy zbadali pismo Meghan Markle. Wnioski nie są jednoznaczne...

Więcej na temat Meghan Markle