East News
Podoba wam się?
1/4
East News

 

Księżna Kate pojawiła się na oficjalnej wizycie w Family Action w Forest Hill, w Londynie. Po raz kolejny samotnie wypełniała swoje obowiązki. Spotkała się tam z rodzinami i wzięła udział w uroczystym lunchu. W ostatnim czasie to już kolejnt raz, kiedy Kate postawiła na sukienkę w kolorze butelkowej zieleni. Trzeba przyznać, że w tym odcieniu wygląda rewelacyjnie i chyba naprawdę polubiła ten kolor.

Zobaczcie, jakiej  marki sukienkę wybrała tym razem...

Zobacz: Księżna Kate zażenowana! Dziecko zadało jej pytanie o życie w pałacu, na które nie umiała odpowiedzieć...

2/4
East News

 

Księżna Kate zawsze stara się wyglądać stylowo i elegancko. Jej kreacje są idealnie dopasowane do okazji. Tak też było tym razem. Księżna zdecydowała się na dłuższą rozkloszowaną sukienkę w zielonym kolorze marki Beulah London, którą można kupić za 3 tys. zł. Model, który ma na sobie Kate został zmodyfikowany.

Zobaczcie, którego elementu sukni pozbyła się księżna...

3/4
East News

 

Model, który możemy kupić w sklepie internetowym marki, ma rozkloszowane rękawy, z których księżna zrezygnowała i wybrała prostsze rozwiązanie. Trzeba przyznać, że w wersji, którą nosi Kate ta sukienka prezentuje się jeszcze lepiej. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę dodatki...

4/4
East News

 

Do eleganckiej sukienki w kolorze butelkowej zieleni księżna Kate założyła pasek z motywem wężowej skóry, prostą ciemnozieloną kopertówkę i szpilki w podobnym odcieniu. Ta stylizacja z pewnością trafi na listę najlepszych zestawów księżnej! Zgadzacie się z nami?

Więcej na temat Księżna Kate