Księżna Kate w sukni Erdem Księżna Kate w sukni Erdem Księżna Kate w sukni Erdem Księżna Kate w sukni Erdem Księżna Kate w sukni Erdem
Księżna Kate w sukni Erdem
East News
1/6
Księżna Kate w sukni Erdem
East News

 

Jeśli jeszcze tego nie wiecie, ciążowy styl księżnej Kate jest obecnie na fali wznoszącej. W zaledwie parę dni swojej oficjalnej wizyty w Szwecji i Norwegii, małżonka księcia Williama oraz przyszła królowa Anglii pokazała się w płaszczach od Catherine Walker, kwiecistej sukni od Erdem oraz z torebką Chanel. Lecz wszystko wskazuje na to, że mama najbardziej uroczego księcia świata prawdziwą bombę zostawiła na ostatni wieczór swojej skandynawskiej wycieczki.

 

Więcej: Suknia Kate Middleton na kolacji w Szwecji jest suknią, o której marzyliśmy całe życie

 

Kate wyglądała zjawiskowo we wzorzystej, błękitnej sukni z opalizującego aksamitu. Jednak nie da się zadowolić wszystkich – podobnie jak w przypadku jej ostatniej, złotej kreacji, nowa błękitna suknia księżnej wywołała zdecydowane głosy sprzeciwu niektórych użytkowników mediów społecznościowych.

 

Więcej: Widać, że to troskliwa mama! W czasie spotkania z księżną z Kate jedna z dziewczynek upadła. To, co zrobiła księżna było przeurocze!

 

Dlaczego? Jak wyglądała suknia? Ile kosztuje? Co przypomina? Odpowiedzi na wszystkie te palące kwestie znajdziecie w naszej galerii.

 

Więcej: Jakie imię wybiorą dla trzeciego dziecka Kate i William? Są dwa mocne typy!

 

2/6
Księżna Kate w sukni Erdem
East News

 

Księżna wybrała się w tej sukni na przyjęcie na cześć szwedzkiej kultury w sztokholmskiej galerii Fotografiska, które odbyło się ostatniego wieczoru brytyjskiej pary książęcej w Szwecji. Dopasowany, aksamitny pas w talii doskonale podkreślił coraz większy brzuszek księżnej Cambridge, natomiast zgrabne, zamszowe sandałki od Gianvito Rossi znacznie wydłużyły jej nogi.

 

3/6
Księżna Kate w sukni Erdem
East News

 

Choć ta błękitna suknia została uszyta tylko i wyłącznie dla Kate i nie dostaniecie jej w sklepie brytyjskiej marki, w obecnej kolekcji Erdem odszukaliśmy suknię Yelena, która ma identyczny krój – a różni się od niej jedynie kolorem. Kupicie ją na przykład na Mytheresa.com za 7559 zł.

 

4/6
Księżna Kate w sukni Erdem
East News

 

Zaledwie dzień przedtem, podczas kolacji ze szwedzką parą książęcą, Kate miała na sobie suknię od brytyjskiego projektanta. Wówczas ta imponująca, złocista kreacja wywołała lawinę niepochlebnych komentarzy, z których większość dotyczyła niefortunnego, musztardowego ubarwienia kreacji w świetle fleszy aparatów.

 

5/6
Księżna Kate w sukni Erdem
East News

 

Zdania uczonych są podzielone i podczas gdy część internautów gorliwie wytyka księżnej Cambridge fakt, że jej sukienka jest tak naprawdę dywanem, druga – równie liczna grupa – wyraża zdecydowane poparcie kreacji w kolorze królewskiego błękitu. Na zdjęciu po lewej: księżna Kate w sukni Erdem, 7559 zł; po prawej: dywan perski marki Well Woven, 335 zł.

 

6/6
Księżna Kate w sukni Erdem
East News

 

A jakie jest nasze zdanie? Moda jest zabawą, a ostatnio księżna wydaje się bawić całkiem nieźle. Zdecydowanie popieramy jej nową, nieco bardziej eksperymentalną stronę ciążowego stylu, a hejterzy powinni się uspokoić i znaleźć sobie ciekawsze zajęcie.

 

Więcej na temat Księżna Kate