Księżna Kate w sukience z Zary

Księżna Kate założyła sukienkę z sieciówki! Kosztuje mniej niż 200 złotych i będzie hitem tego lata

Księżna Kate w sukience z Zary

 

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii – a w zasadzie całego świata – już od dawna uważają księżną Kate znacznie bliższą statystycznemu obywatelowi niż jej królewscy krewni. Jej styl – łączący drogie ubrania od projektantów z przystępnymi ciuchami z sieciówek – jest doskonałym przykładem.

 

 

Więcej: Gdzie po ślubie zamieszkają Harry i Meghan? Wiemy, kim będą ich sąsiedzi!

 

Teraz Kate po raz kolejny udowodniła, że – przynajmniej w kwestii strojów – jest zupełnie taka sama jak my. Zaledwie dwa tygodnie po tym, jak na weselu szwagra wystąpiła w szytej na miarę sukni od Alexandra McQueena, teraz Kate pokazała się w sukience z Zary za 199 zł.

 

 

Więcej: Księżna Kate na ślubie Meghan i Harry'ego pochwaliła się nowym pierścionkiem! Wiemy, co to za marka i od kogo go dostała!

 

W miniony weekend księżna wraz z dziećmi, księżniczką Charlotte i księciem Georgem, zostali sfotografowani na konkursie sportów konnych Houghton w hrabstwie Norfolk na wschodnim brzegu Anglii. Na zdjęciach możemy obserwować księżną, która klęcząc na trawie poprawia spodenki Georga, podczas gdy Charlotte raczy się truskawkowymi lodami. Na zdjęciach Kate ma na sobie niebieską sukienkę o długości do kolan z bawełny i ozdobnymi haftami. 

 

Bawełniana sukienka Zara, 199 zł
Bawełniana sukienka Zara, 199 zł

 

Więcej: Meghan Markle po ślubie podarowała księżnej Kate niezwykły prezent! Jaki?

 

Dobra wiadomość – choć sukienka księżnej została już wyprzedana w angielskiej Zarze, do polskich sklepów ten konkretny model wciąż jeszcze nie dotarł. Mimo to sukienkę łatwo odszukać w internetowym sklepie, gdzie dowiadujemy się, że będzie ona dostępna „wkrótce" w cenie 199 zł. Kupicie ją?

 

Więcej: Księżna Kate czy Meghan - która wybrała piękniejszą suknię na wesele? POJEDYNEK

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47