Ten miesiąc to istne szaleństwo! Na początku lipca Polskę odwiedził Donald Trump wraz z Melanią, natomiast obecnie wszyscy żyjemy wizytą brytyjskiej pary książęcej, księcia Williama i księżnej Kate. Oczywiście, nie przepuścimy tej doskonałej okazji do porównania księżnej Cambridge i Melanii Trump!

 

Więcej: Życie w cieniu Melanii Trump. Co straciły, a co zyskały Ivana Trump i Marla Maples, byłe żony Donalda Trumpa?

 

Wybierając strój na wizytę w Polsce Melania bez wątpienia nie bała się koloru. Pierwsza dama USA pojawiła się w długiej, rozkloszowanej sukni Delpozo w granatowym kolorze z wielokolorową aplikacją na spódnicy. Pochodzi ona z kolekcji na sezon przedjesienny 17 hiszpańskiego domu mody, a jej cena wynosi ok. 9300 zł.

 

Więcej: Księżna Kate i książę William odwiedzili obóz w Sztutowie

Melania Trump w Warszawie
East News

 

Chociaż do tej nadzwyczajnej, jaskrawej kreacji Melania mogła dobrać neutralne buty, które pozwolą błyszczeć sukni, pani Trump postawiła na równie jaskrawe, fioletowe czółenka z zamszu od Manolo Blahnika ze srebrną sprzączką.

 

Więcej: Sekret Agaty Dudy zaskoczył Melanię Trump! Co ukrywa polska pierwsza dama?

Stylizacja Księżnej Kate z bankietu w Parku Łazienkowskim
East News

 

Zupełnie inne pojęcie dyplomatycznej mody zaprezentowała księżna Kate. Wprost pękamy z dumy – jej biała, futurystyczna sukienka z kontrastującymi lamówkami to stworzona na specjalne zamówienie kreacja od Gosi Baczyńskiej! Podobno o stworzenie tej sukni Baczyńską poprosiła sama Natasha Archer, stylistka księżnej. To się nazywa dyplomatyczna moda!

 

Więcej: Czy para książęca planuje trzecie dziecko? Słowa Kate wywołały falę spekulacji!

 

Obie panie są bez wątpienia zakochane w modzie, lecz swoim stylem reprezentują dwa kompletnie różne światy!

 

Więcej na temat Księżna Kate Melania Trump