East News

Księżna Kate i książę William odwiedzili Belfast Empire Music Hall w Wielkiej Brytanii. Doskonale się bawili na przyjęciu, gdzie byli gośćmi. Książęca para miała okazję stanąć za barem i nalewać piwo do kufli. To było dla nich z pewnością nowe doświadczenie. Kate na tę okazję założyła metaliczną sukienkę Missoni, którą uzupełniła dodatkami w stonowanym kolorze. Zobaczcie, jak się prezentowała!

1/4
East News

Księżna Cambridge ma ulubione marki sukienek, które często zakłada. Jedną z nich jest Missoni. Plisowana sukienka z kopertowym dekoltem, którą wybrała Kate to projekt właśnie tej marki. Ten model kosztuje ok 8 tys. zł. Metaliczna kreacja, sięgająca do połowy łydki to doskonały wybór na wieczorne przyjęcie.

2/4
East News

Dzianinowe sukienki są teraz prawdziwym hitem. A księżna udowadnia, że mogą one doskonale wyglądać  nie tylko na co dzień, ale również podczas wieczornego wyjścia. Swoją stylizację księżna uzupełniła dodatkami w beżowym kolorze. Szpilki marki Gianvito Rossi kosztują ok. 2 700 zł, a za klasyczną kopertówkę Mulberry zapłacimy ok. 3 tys. zł. Dzięki stonowanym barwom dodatków cała uwaga skupia się na sukience. 

3/4
East News

Widać, że tego wieczoru księżna doskonale się bawiła. Na jej twarzy gościł szeroki uśmiech, kiedy stała za barem i nalewała swój pierwszy kufel piwa. William również nie odmówił sobie tej przyjemności. Książęca para ten wieczór z pewnością zaliczy do udanych!

4/4

Dzianinowa sukienka księżnej Kate to dobry pomysł na wieczorne wyjście?

Więcej na temat Księżna Kate