East News
Jest piękna!
1/5
East News

 

Księżna Kate i książę William wzięli udział w Globalnym Szczycie poświęconym zdrowiu psychicznemu, który odbył się w Londynie. Dla Kate Middleton była to szczególnie ważna wizyta. Księżna Kate wraca dopiero do pracy po urlopie macierzyńskim. Jej pierwszym oficjalnym wyjściem była wizyta w leśnej szkole Sayers Croft Forest and Wildlife Garden. Tym razem towarzyszył jej książę William.

 

Księżna Kate wyglądała kwitnąco w swojej lawendowej sukience. Fani jej garderoby z pewnością rozpoznają ten model, który wyszedł wprost z atelier ulubionej projektantki Kate, Emilii Wickstead. Księżna miała go już na sobie wcześniej. Gdzie? Zobaczcie naszą galerię, aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tej kreacji!

 

POLECAMY: Uwaga! To naprawdę TRUDNY quiz o rodzinie królewskiej! 10/12 to już mistrzostwo!

2/5
East News

 

Księżna Kate podczas wizyty w Londynie miała na sobie lawendową sukienkę projektu Emilii Wickstead. Kreacja kosztowała ponad 6600 zł. Żona księcia Williama dobrała do niej elegancką torebkę w kolorze pudrowego różu z jej ulubionego butiku Aspinal of London. To cacko można nabyć za trochę ponad 3400 zł. Księżna Kate postawiła także na sprawdzone przez nią zamszowe szpilki. Co ciekawe, fani Kate Middleton mogą już dobrze znać nie tylko te buty, ale również sukienkę. Gdzie wcześniej wystąpiła w niej żona księcia Williama? Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Księżna Kate zaliczyła wpadkę! Zrobiła to samo, co Meghan. Mamy nagranie!

3/5
East News

 

Księżna Kate po raz pierwszy miała na sobie tę lawendową sukienkę podczas wizyty w Polsce i Niemczech w 2017 roku.  Żona księcia Williama była w niej widziana w Hamburgu, tuż przed odlotem do Polski. Wtedy jednak Kate Middleton postawiła na nieco inne dodatki w postaci czerwonej kopertówki. Księżna Kate nie zrezygnowała jednak wtedy z tym samych butów, które miała teraz w Londynie. 

4/5
East News

 

Jak wam się podoba to cacko?

5/5
East News

 

Wygląda na to, że Kate wróciła już do formy po ciąży. W końcu zmieściła się w sukienkę, którą nosiła ponad rok temu... Jak ona to zrobiła?! 

 

POLECAMY: Księżna Kate jest milionerką i to nie dzięki Williamowi! Nigdy nie zgadniecie, jaki jest jej majątek!

Więcej na temat Księżna Kate