Kate na przyjęciu wieczorowym w Berlinie Stylizacje Kate w Niemczech Kate na przyjęciu wieczorowym w Berlinie Suknia Kate od Markusa Lupfera Kate w kreacji od Markusa Lupfera
Kate na przyjęciu wieczorowym w Berlinie
East News
1/6
Kate na przyjęciu wieczorowym w Berlinie
East News

Jak się ubrać na wieczór spędzony w towarzystwie najbardziej ekscentrycznych i kreatywnych Berlińczyków, w miejscy znanym jako najbardziej hipsterska lokalizacja w mieście – a jest się księżną Cambridge?

 

Więcej: W naszym kraju księżna Kate zachwyciła wyglądem. A jak prezentuje się podczas wizyty w Niemczech?

 

Niewielu członków rodziny królewskiej staje przed podobnym wyzwaniem, jednak księżna Kate zdecydowanie dała radę.

 

Więcej: Para książęca jest już w Berlinie. Czy księżna Kate wygląda lepiej niż w Polsce?

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby się przekonać – i dowiedzieć kto zaprojektował jej suknię!

 

Więcej: Która sukienka na lato jest najlepsza?

 

2/6
Stylizacje Kate w Niemczech
East News

O, proszę! Podczas wczorajszej wizyty w Niemczech księżna Kate przebierała się aż trzy razy – a dwie z jej stylizacji miały w sobie rzeczy od niemieckiego projektanta.

3/6
Kate na przyjęciu wieczorowym w Berlinie
East News

Wieczorem Kate i William wzięli udział w przyjęciu na cześć niemieckiej branży kreatywnej. Z tej okazji księżna postawiła kolejny strój, który stworzył lokalny projektant. Księżna wystąpiła w sukni od Markusa Lupfera, pochodzącego z Niemiec londyńskiego projektanta.

4/6
Suknia Kate od Markusa Lupfera
East News

Jej wzorzysta sukienka bez rękawów pochodzi z kolekcji Markusa Lupfera na sezon przedjesienny 17. Kreacja Kate miała print w ptaki i długość na 3/4 i plisowaną, lejącą się górę. Projektant ochrzcił tę kreację „Wild Sparrow", czyli „dziki wróbel". Do tej wzorzystej, powłóczystej kreacji księżna dobrała swoje ulubione beżowe sandałki od Prady, które również miała na sobie wczoraj w stylizacji z żółtą, brokatową sukienką od Jenny Packham.

5/6
Kate w kreacji od Markusa Lupfera
East News

Jak czytamy na facebookowym fanpage'u niemieckiego projektanta, efekt Kate już zrobił swoje. Ten model jest już kompletnie wyprzedany, ale w jego sklepie internetowym możecie znaleźć więcej rzeczy z tej samej kolekcji w ten sam print.

6/6
Kate na przyjęciu wieczorowym w Berlinie
East News

Wczorajsza impreza odbyła się w legendarnym Clärchens Ballhaus w dzielnicy Mitte. Event był okazją dla Kate i Williama żeby poznać twarze niemieckiego świata sztuki, kultury, mody i technologii.

Więcej na temat Księżna Kate