Księżna Kate w swetrze breton Księżna Kate w swetrze breton Księżna Kate w swetrze breton Księżna Kate w swetrze breton Księżna Kate w swetrze M.i.h i tenisówkach Superga
Księżna Kate w swetrze breton
Getty Images
1/5
Księżna Kate w swetrze breton
Getty Images

W sobotę odbył się doroczny londyński maraton, a otworzyli go członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej – księżna Kate z mężem księciem Williamem i jego bratem księciem Harrym. Wszyscy troje uruchomili alarm sygnalizujący start biegu 50 tysięcy maratończyków.

 

Zobacz też: Szok! Sukienka księżnej Kate wyprzedana w godzinę na całym świecie

 

Ale nie wszyscy skupili swoją uwagę na uczestnikach maratonu. Entuzjaści księżnej Kate zauważyli jej sweter typu breton – czyli kojarzący się z Francją wzór w poprzeczne, biało niebieskie paski. Spod jej czarnej kurtki widać było właśnie taki sweter! Kate kupiła go w angielskim sklepie M.i.h. Ile kosztował? Zapraszamy do naszej galerii!

 

Polecamy: Efekt Kate wciąż działa! Kolejna suknia, w której wystąpiła księżna, zniknęła ze sklepów!

 

Więcej: Sukienka księżnej Kate wyprzedana po jednym dniu! Ile kosztowała?

 

2/5
Księżna Kate w swetrze breton
Getty Images

Sweter we francuskie paski należy do jednego z najbardziej użytecznych elementów garderoby – klasyczny, ponadczasowy i z nutką paryskiego szyku.

3/5
Księżna Kate w swetrze breton
Getty Images

Księżna Cambridge jest jedną z największych na świecie kreatorek stylu – pamiętacie jak sukienka Séraphine, którą miała na sobie na oficjalnym portrecie książęcej rodziny wyprzedała się w ciągu godziny od publikacji zdjęcia?

4/5
Księżna Kate w swetrze breton
Getty Images

„Efekt Kate" zadziałał również w tej sytuacji! Oczywiście natychmiast po maratonie ludzie z całego świata zaczęli masowo kupować sweter w internetowym sklepie marki. Teraz jest on już oczywiście kompletnie wyprzedany!

5/5
Księżna Kate w swetrze M.i.h i tenisówkach Superga
Getty Images

Co jeszcze miała na sobie księżna Cambridge? Kate postawiła na stylizację w stylu athleisure – na swój pasiasty sweter założyła czarna kurtkę, czarne, obcisłe spodnie i białe tenisówki Superga za 239 zł. Sportowy styl jest teraz w trendzie – tenisówki i sportowe buty to już nie tylko domena ćwiczących na siłowni! Księżna udowodniła, że nadąża za trendami!