Księżna Kate wyszła ze szpitala Księżna Kate wyszła ze szpitala Suknie księżnej Kate Księżna Kate i Lady Di Księżna Kate w Polsce
Księżna Kate wyszła ze szpitala
East News
Oto wszystko co musicie wiedzieć o jej czerwonej kreacji!
1/6
Księżna Kate wyszła ze szpitala
East News

 

W zaledwie parę godzin po urodzeniu trzeciego dziecka, księżna Kate opuściła mieszczący się w londyńskim Paddington szpital St. Mary's w czerwonej sukience midi z rękawami na 3/4 i białym kołnierzykiem typu bebe. Choć od porodu minęła dosłownie chwila, Kate wyglądała w towarzystwie księcia Williama kwitnąco w rozpuszczonych włosach i subtelnym makijażu.

 

Więcej: Księżniczka Charlotte i książę George przyjechali powitać braciszka!

 

Ale w przypadku rodziny królewskiej nic nie jest nigdy pozostawione przypadkowi. Natasha Archer – czyli osobista asystentka, a zarazem stylistka księżnej – została w ciągu ostatnich paru dni wielokrotnie sfotografowana w drodze na prestiżowy oddział położniczy Lindo Wing, gdzie zapewne wraz z księżną obmyślały kreację świeżo upieczonej mamy na wielkie wyjście ze szpitala.

 

Więcej: Jak będzie mieszkało trzecie Royal Baby?

 

Co Kate chciała nam powiedzieć swoją czerwoną kreacją? Dlaczego wygląda jak inna słynna księżna – i dlaczego wygląda jak flaga Polski? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

Więcej: Księżna Kate urodziła! Tak królewskie narodziny ogłaszano w rodzinie Windsorów

 

2/6
Księżna Kate wyszła ze szpitala
East News

 

Na swoje pierwsze medialne wyjście po urodzeniu trzeciego dziecka, 36-letnia księżna Kate postanowiła założyć czerwoną sukienkę midi zaprojektowaną dla niej przez Jenny Packham.

 

3/6
Suknie księżnej Kate
East News

 

Nie jest to pierwszy raz kiedy Kate prezentuje światu nowonarodzone dziecko w kreacji brytyjskiej projektantki. Po narodzinach księżnej Charlotte, miała na sobie słoneczną, żółtą sukienkę z jedwabiu, która doskonale oddała atmosferę wiosennych narodzin małej księżniczki. Z kolei dwa lata wcześniej, księżna Cambridge postawiła na bladoniebieską kreację w białe groszki, również według projektu Packham.

 

4/6
Księżna Kate i Lady Di
East News, Instagram

 

Ale jej wczorajsza sukienka bardzo przypomina kreację Diany, którą słynna księżna miała na sobie pokazując reporterom nowonarodzonego księcia Harry'ego. Choć suknia Diany, zgodnie z modą lat 80., była wyposażona w potężne poduszki na ramionach, obie kreacje łączy nie tylko ten sam odcień czerwieni, ale i kontrastujący, biały kołnierzyk z zaokrąglonymi kantami. Nie jest to zresztą pierwszy raz kiedy Kate nawiązuje w swoich strojach do stylizacji świętej pamięci księżnej.

 

5/6
Księżna Kate w Polsce
East News

 

Ale historia czerwonej sukienki ma jeszcze jeden nieoczekiwany zwrot akcji. Czy czerwona suknia Kate i jej śnieżnobiały kołnierzyk nie kojarzy się wam z polskimi barwami narodowymi? Otóż istnieje teoria, według której nowe royal baby zostało poczęte podczas wizyty Kate i Williama w Polsce w lipcu zeszłego roku. W takim wypadku nowy książę urodził się dokładnie po 9 miesiącach, co wcale nie brzmi aż tak nieprawdopodobnie. 

 

6/6
Księżna Kate wyszła ze szpitala
East News

 

Księżna wraz z rodziną przebywa obecnie w pałacu Kensington w Londynie bądź w letniej rezydencji Anmer Hall w Norfolk. Wciąż nie ujawniono imiona nowonarodzonego chłopca, ale bukmacherzy oraz entuzjaści rodziny królewskiej obstawiają Philipa, Alberta bądź Alexandra.

 

Więcej na temat Księżna Kate