Księżna Kate w jasnej sukience Księżna Kate w jasnej sukience Księżna Kate sukienka Barbara Casasola Księżna Kate torebka
Księżna Kate fryzura
East News

Księżna Kate pojawiła się na gali charytatywnej, gdzie w imieniu rodziny królewskiej wygłosiła przemówienie. Jednak największą uwagę przyciągała jej stylizacja. Kate pozwoliła sobie na odważną, jak na nią, sukienkę, która odsłaniała ramiona.

Księżna jest znana z tego, że zawsze wygląda elegancko, ale skromnie. Jej stylizacje są bardzo zachowawcze! Co się stało, że tym razem wybrała odważniejszy zestaw?

Zobacz takżeKsiężna Kate poprawia urodę!? Żona Williama zdecydowała się na botoks?

1/4
Księżna Kate w jasnej sukience
East News

Księżna Kate w odważnej kreacji

Śmiało można powiedzieć, że podczas ostatniego wyjścia księżna Cambridge błyszczała! Rozsyłała uśmiechy, uroczym i kokieteryjnym ruchem wielokrotnie poprawiała włosy. Wyraźnie widać, że dopisywał jej humor mimo że była sama. Podczas gali nie towarzyszył jej William. Być może to dlatego nastąpiła taka zmiana w jej zachowaniu?

2/4
Księżna Kate w jasnej sukience
East News

O kryzysie w ich związku jest już głośno od dawna, a ostatnio fotoreporterzy zrobili im zdjęcie w drodze na urodziny królowej. Księżna Kate jest wyraźnie wściekła na męża. Oboje nawet na siebie nie patrzą. Co prawda w czasie uroczystości robili dobrą minę do złej gry, ale wyraźnie widać, że plotki o kryzysie wcale nie są przesadzone!

3/4
Księżna Kate sukienka Barbara Casasola
East News

Tym razem widać, że Kate chciała olśnić wszystkich swoim wyglądem! Założyła jasną prążkowaną sukienkę od Barbary Casasoli, która kosztuje  7 900 zł. Kreacja, odsłaniająca ramiona, jest zapinana na kryty zamek, a jej dopasowany fason idealnie podkreślił figurę księżnej. Trafionym dodatkiem do sukienki okazały się mocno błyszczące buty Jimmy Choo za 2 500 tys zł. Kate miała je na sobie w lutym tego roku podczas rozdania nagród BAFTA.

4/4
Księżna Kate torebka
East News

Stylizację uzupełniła szara kopertówka. Jeśli chodzi o biżuterię, Kate tradycyjnie miała na palcu obrączkę i pierścionek zaręczynowy. Uwagę zwracają niepomalowane paznokcie księżnej. To już kolejne wyjście w ostatnim czasie, na które Kate wybiera naturalne paznokcie. Do niedawna zawsze miała beżowy lakier na paznokciach. Czyżby księżna narzekała na brak czasu?

 

Więcej na temat Księżna Kate