Księżna Kate na ślubie - stylizacja
East News
1/6
Księżna Kate na ślubie - stylizacja
East News

 

To, że księżna Kate wyglądała na królewskim ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego fenomenalnie, nie trzeba nikomu mówić. Świeżo upieczona mama wystąpiła w stonowanym, bladożółtym komplecie od Alexandra McQueena (w którym, notabene, pokazała się już przedtem dwókrotnie), dobierając do niego kwiatowy toczek Philipa Treacy'ego i czółenka Jimmy'ego Choo. 

 

Więcej: Podczas ślubu Meghan Markle księżna Kate miała na palcu nowypierścionek!

 

Ale do tej pory jeden z dodatków księżnej umknął uwadze wszystkich – olbrzymi pierścionek na jej prawej dłoni. Okazuje się, że był on dość szczególnym prezentem, na szczególną okazję! Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie o nim wiedzieć.

 

Więcej: Czym różniły się śluby Williama i Harry’ego?

 

2/6
Książę Ludwik

 

Potężny pierścień z bursztynowego cytrynu to nowy nabytek w kolekcji biżuterii księżnej. Fani rodziny królewskiej spekulują, że być może jest on prezentem od księcia Williama z okazji narodzin trzeciego dziecka pary, księcia Ludwika, który przyszedł na świat 23 kwietnia.

 

3/6
Nowy pierścionek Kate

 

Choć wybrany kolor biżuterii jest dość niestandardowy, jego złoty odcień można uargumentować przy pomocy numerologii. Magazyn Good Housekeeping pisze, że cytryn to szczęśliwy kamień urodzonych w kwietniu. Co więcej, żółty kamień ma rozwijać w noworodkach „inteligencję, zdrowie, szczęście, ciekawość, pewność siebie i leczniczą wiedzę", czytamy na poświęconemu kamieniom portalu Crystal Vaults.

 

4/6
Księżna Kate na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego
East News

 

Symbolika symboliką, ale nowy pierścionek nie jest wcale pierwszym prezentem, który Kate dostała od księcia Cambridge. Tuż po narodzinach księżnej Charlotte w maju 2015, William podarował żonie kolczyki z lawendowym ametystem od Kiki McDonough.

 

5/6
Nowy pierścionek Kate

 

Z kolei w 2013 roku, kiedy na świat przyszedł książę George, William podarował Kate dwie nowe błyskotki: diamentowy pierścionek i broszkę z różowym kamieniem marki Annoushka.

 

6/6
Księżna Kate na ślubie Meghan i Harry'ego

 

Poza nowym pierścieniem Kate miała na sobie – jak zawsze – swoją obrączkę, które przedtem należała do księżnej Diany.

 

Więcej na temat Księżna Kate