Księżna Charlotte na meczu polo Rodzina królewska Rodzina królewska Księżna Charlotte Księżna Charlotte robi fikołka
Księżna Charlotte na meczu polo
East News
Ale szaleją!
1/8
Księżna Charlotte na meczu polo
East News

 

W zaledwie dzień po państwowych obchodach 92. urodzin królowej Elżbiety II, książę William wziął udział w charytatywnym turnieju polo Maserati Royal Charity Polo Trophy w klubie Beaufort Polo Club w Gloucestershire, które jest położone około dwie i pół godziny jazdy autem na północny zachód od Londynu. 

 

Więcej: Zapłakana Charlotte i rozrabiający George skradli babci całe show!

 

Wraz z księciem, do hrabstwa pojechała jego żona, księżna Kate i dwójka dzieci, książę George i księżna Charlotte. Podczas gdy William próbował swoich sił w tym niezbyt ciekawym sporcie, do którego wykorzystuje się zwierzęta, Kate i dzieciaki obserwowali jego zmagania z pobliskiego trawnika – wyglądając przy tym przeuroczo.

 

Więcej: Tysiące żołnierzy, parada ulicami Londynu... Tak wyglądały obchody 92. urodzin Elżbiety II!

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć jak wyglądali. Można zapomnieć, że są royalsami!

 

2/8
Rodzina królewska
East News

 

Przed wami bezwarunkowo najbardziej urocza rodzina królewska świata. Tak oto wyglądali brytyjscy royalsi podczas wczorajszego meczu.

 

3/8
Rodzina królewska
East News

 

Kate – która miała na sobie błękitną sukienkę w pionowe paski zapinaną na guziki – ewidentnie uważa, że jej dzieci są bardzo zabawne. Patrząc na ich zdjęcia, trudno nie przyznać jej racji.

 

4/8
Księżna Charlotte
East News

 

Trzyletnia księżna miała na sobie okulary przeciwsłoneczne oraz fiołkową sukienkę bez rękawów. Jeśli nas wzrok nie myli, miała na sobie również trampki, co w połączeniu z sukienką jest dość odważnym zabiegiem stylistycznym.

 

5/8
Księżna Charlotte robi fikołka
East News

 

Ponieważ Charlotte ma zalewdwie trzy lata, zamiast oglądać nudne polo, księżna robiła fikołki, co jest oczywiście znacznie bardziej zajmujące.

 

6/8
Książę George na meczu polo
East News

 

Ale starszy brat Charlotte, czteroletni książę George również zadał szyku w granatowej polówce i beżowych szortach, które podobnie jak jego siostra połączył z trampkami.

 

7/8
Książę George z pistoletem
East News

 

Podczas meczu taty, blondwłosy czterolatek bawił się tęczową sprężyną oraz zabawkowym pistoletem. Nieco starsza blondynka, z którą bawił się George to nie inny jak najbardziej memogenna dziewczynka z urodzin królowej, Savannah Phillips. 

 

8/8
Savannah Phillips
East News

 

Jeśli ominęły was te wieści, Savvanah zasłynęła w mediach społecznościowych bardzo uroczym uciszeniem księcia George'a podczas odśpiewywania hymnu narodowego oraz głupimi minami, które robiła przez całą ceremonię.